سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 366462 10:23 - 1397/10/27

مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه:

کریدور گردشگری غرب کشور تشکیل شود

 کریدور گردشگری غرب کشور تشکیل شود

مرصادنیوز: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، بر لزوم شکل‌گیری مسیر و کریدور گردشگری غرب کشور تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، امید قادری با تاکید بر اهمیت حوزه گردشگری برای توسعه کرمانشاه اظهار داشت: استان پتانسیل های کم نظیری در حوزه گردشگری دارد که باید در برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای بهبود شرایط استان و توسعه آن در دستور کار قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه در کوتاه مدت باید برای ستاد خدمات سفر های نوروزی برنامه ریزی مناسبی شکل بگیرد، افزود: در میان مدت باید بتوان یک تعریف مشخص از گردشگری غرب تعریف کنیم و با پازل کرمانشاه یک کریدور گردشگری منطقه‌ای شکل بگیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه تصریح کرد: مسیر های گردشگری استان باید به درستی تعریف شوند و با انجام طرح های خلاقانه و مبتکرانه شرایطی را فراهم کرد که یک گردشگر مدت اقامت بیشتری در استان داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه در مسیر گردشگری ما فقط یک دستگاه هماهنگ کننده هستیم، گفت: سایر دستگاه ها باید برای توسعه این مقوله به ما کمک کنند.

قادری در خصوص توسعه گردشگری سلامت نیز بیان داشت: گردشگری سلامت از کانال دولت نمی گذرد، باید به سمت بخش خصوصی در حوزه سلامت حرکت کنیم و نیازهای پزشکی بازار هدف به درستی شناسایی شوند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها