کد مطلب: 367232
شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۶:۰

امام جمعه اسلام آبادغرب:

مسئولین از بیان مشکلات مردم نترسند/ما در سر سفره جمهوری اسلامی باید نمک شناس باشیم

مرصادنیوز: نباید اجازه دهیم که رسانه ها و شبکه های خود فروخته مشکلات مردم را بگویند بلکه باید خودمان بگوئیم و از بیان مشکلات مردم نترسیم که این عین شجاعت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  اسلام آباد خبر، حجت الاسلام مهری امام جمعه شهرستان در نشست شورای اداری امروز اسلام آبادغرب که با محوریت تبیین دستاوردهای انقلاب برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: در چهلمین سال از پیروزی انقلاب باید برنامه های شاخص را ارائه دهیم، برخی برنامه ها برای ما مثل تعظیم شعائر است و نیازی به هماهنگی ندارد، اما امسال ادارات باید برنامه ها را با تمام کمیت ها و کیفیت ها، جذاب و فرهنگی در سطح شهرستان اجرا نمایند.

وی افزود: دشمن تمام راه ها را بر علیه جمهوری اسلامی رفته و راه نرفته ندارد و امروز دشمن عملیات شدید روانی بر علیه جمهوری اسلامی پیاده می کند و حقیقتا" درگیر جنگ تمام عیار روایت ها هستیم.

امام جمعه شهرستان خاطرنشان ساخت: دولت آمریکا که ادعا می کرد نمی گذاریم جمهوری اسلامی چهلمین سالگی خود را ببیند، 40 روز است که تعطیل است  و کارمندانش از مراکز خیریه مخارج و تغذیه می گیرند.

وی با تأکید بر معرفی و تبیین درست دستاوردهای انقلاب گفت: مدیران با تهیه جداول مقایسه ای خدمات قبل و بعد از انقلاب را مقایسه نمایند و اگر مدیری هم تقوای سیاسی و انصاف داشته باشد می تواند بگوید که ما می خواستیم در افق 1400 در این نقطه باشیم و اکنون در این نقطه هستیم.

حجت الاسلام مهری بیان داشت: ضمن گرامیداشت فجر فاطمی، شعار ما افتخار به گذشته و امید به آینده باشد و گفتمان امید را در مردم زنده نگه داریم.

وی خطاب به مدیران گفت: در گزارش دادن برای جمهوری اسلامی بشاش و با نشاط باشید و هرچه از گزارشات خدمات انقلاب در شهر و روستاها بگوئید همه افتخار است، هر چند کمبود و نارسایی هم داریم و اینها را با افتخار می گوئیم، واقعیت ها باید به مردم گفته شود نباید اجازه دهیم که رسانه ها و شبکه های خود فروخته مشکلات مردم را بگویند بلکه باید خودمان بگوئیم و از بیان مشکلات مردم نترسیم که این عین شجاعت است.

امام جمعه شهرستان با اشاره به فرمایشات رهبری، عنوان کرد: مردم نباید فکر کنند که بین ایشان ومسئولین فاصله افتاده لذا باید مدیران در بین مردم در پروژه ها و مساجد حضور داشته باشند، چون مساجد هم از پایگاه های اصلی انقلاب اسلامی است و متعلق به هیچ حزب و جناحی نیست.

وی در جمع مدیران شهرستان تصریح کرد: ما در سر سفره جمهوری اسلامی هستیم باید نمک شناس باشیم و از هم اکنون حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن را تبیین کنیم و با تمام اعضای خانواده و کارمندان در راهپیمایی حضور پیدا کنیم و خار چشم دشمنان باشیم.

 

 

 
 
 
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با مرصاد:

استراتژی تشدید فشار آمریکا از سر عجز مقابل ایران است

مرصادنیوز: کارشناس مسائل سیاسی معتقد است که این استراتژی تشدید فشار امریکا به دلیل عجز در مقابل ایران و از سر عدم اجماع جهانی برای مقابله با ایران است.

پربازدیدها