کد مطلب: 368442
یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۰:۳۲

استاندار کرمانشاه:

مدیرانی که تصمیمات استانی حوزه آنها در تهران وتو می‌شود باید ترک مسئولیت کنند

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه اجرای تمام تصمیمات کارگروه تنظیم بازار استان را ضروری دانست و گفت: اگر قرار باشد اینجا تصمیمی بگیریم و مدیران تهران آن را وتو کنند، مسئولین مربوطه در استان باید مسئولیت خود را ترک کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند صبح امروز یکشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در توزیع گوشت با قیمت دولتی، مددجویان کمیته امداد، بهزیستی و حاشیه شهرها و اقشار ضعیف باید مدنظر گرفته شوند.

وی افزود: باید ترتیبی اتخاذ شود تا صف های طولانی که هم کرامت انسانی را زیر سوال می برد و هم جلوه خوبی در فضای مجازی ندارد از بین برود.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در توزیع گوشت باید دقت شود که به دست نیازمندان برسد نه رستوران‌ها،گفت: همچنین باید تلاش شود تا سهمیه را بیش از ۵۰ تن در هفته کنیم.

وی گفت: در حال حاضر ۲۰ تن مرغ منجمد در انبارها موجود است که باید نسبت به توزیع این میزان طی همین امروز اقدام شود البته این سهمیه بسیار کمی است و باید تلاش کنیم ۱۰۰ تن دیگر سهمیه دریافت کنیم.

استاندار کرمانشاه اجرای تمام تصمیمات کارگروه تنظیم بازار استان را ضروری دانست و تاکید کرد: اگر قرار باشد اینجا تصمیمی بگیریم و مدیران تهران آن را وتو کنند، مسئولین مربوطه در استان باید مسئولیت خود را ترک کنند.

وی در خصوص تهیه میوه برای نوروز ۹۸ گفت: حدود ۷۸۸ تن پرتقال خریداری شده و در انبار موجود است که نسبت به مشابه سال قبل ۱۴ درصد افزایش داریم و در تلاش هستیم که این مقدار را تا سقف ۱۰۰۰ تن برای تنظیم بازار شب عید برسانیم.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: ۴۳۰ تن سیب در انبارها دپو کردیم که نسبت به سال گذشته ۴۲ درصد افزایش داشته است و در این راستا نیز پیگیر هستیم که این میزان را به ۶۵۰ تن برسانیم.

وی بیان داشت: این میزان میوه برای تنظیم بازار شب عید و از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین توزیع می شود.

بازوند خواستار افزایش مراکز توزیع میوه شب عید شد و بیان داشت: با توجه به اینکه در مناطق زلزله زده مردم سختی های زیادی متحمل شدند لازم است کاری کنیم که حداقل برای تهیه میوه شب عید در تنگنا نباشند و مراکز توزیع را در این شهرستانها افزایش دهیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس دانشکده الهیات دانشگاه شهید بهشتی:

طرح «ابرار» دست ردی بر سینه فقر /اسلام با محرومیت میانه‌ای ندارد

مرصادنیوز: رئیس دانشکده الهیات دانشگاه شهید بهشتی با تصریح اینکه اسلام با محرومیت میانه‌ای ندارد، گفت: طرح «رسم ابرار» دست ردی بر سینه فقر است.

کشاورزان همچنان چشم‌انتظار تحقق وعده‌ها هستند؛

چرتکه دولت برای پرداخت خسارت به کشاورزان سیل‌زده!

پربازدیدها