کد مطلب: 368529
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۲

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب:

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تیر خلاصی بر توطئه های دشمن بود / توان موشکی کشور به هیچ وجه قابل مذاکره نیست / مسئولین به فکر خدمت به مردم ورفع مشکلات اقتصادی ومعیشتی باشند

مرصادنیوز: امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت : حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تیر خلاصی بر توطئه های دشمن و سناریو نویسی یکساله آنها در اتاقهای فکری بود که می خواستند مانع رسیدن انقلاب به 40سالگی شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در تجمع بزرگ مردم شهرستان در 22 بهمن اظهارداشت : مردم بصیر وولایتمدار ایران اسلامی از تهدیدات وتحریمهای دشمن هراسی ندارند

وی افزود :جمهوری اسلامی امروز در اوج اقتدار وعزت قراردارد وتوان موشکی ما در اوج بازدارندگی است وسبب شده که دشمن نتواند کوچکترین چشم داشتی به این آب وخاک داشته باشد.

امام جمعه شهرستان اذعان کرد : امروز مردم ایران اسلامی با ولایتمداری وبصیرت خود کاری کردند که دشمن نتواند کوچکترین آسیبی به مملکت ما برساند نیروهای مسلح ما دراوج آمادگی قراردارند و تمام تحرکات دشمن را زیر نظر دارند وکوچکترین عکس العکملی با قاطعانه ترین جواب از سوی نظامیان ما مواجه خواهد شد.

ایشان بابیان اینکه اقتدار توان دفاعی ونظامی ما مانع رسیدن دشمن به اهداف شوم خود خواهد شد ادامه داد : پخش کلیپی از گوشه ای از توان موشکی ما نشان داد که توان دفاعی ما بیشتر از آن چیزی است که دشمن فکر می کند ودشمن باید بداند که منافع آنها در منطقه از برد موشکهای ما در امان نیست .

فاطمی نسب تصریح کرد : توان دفاعی ما امروز در حال دفاع کردن از ملتهای همسایه قرار دارد داعش که به زعم مسئولین آمریکایی متشکل از 130کشور خارجی بود با تمام حمایتهای غرب نتوانست چهره اسلام را خدشه دارکند نتوانست مسلمانان را به جان هم بیندازد ونتوانست یک رئیس جمهور را درسوریه عوض کند واین نشان دهنده اقتدار رهبری ،مردم و نیروهای مسلح ایران اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد : دشمنان به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام برای مردم ایران بود و تمام اتاق فکرهای خودرا به صف کرده بودند که به این هدف شوم برسند اما این حضور میلیونی مردم تیر خلاصی بر تمام توطئه های دشمن بود در طول یکسال گذشته میلیاردها دلار از جیب حکام مرتجع عرب هزینه شد تا مردم ایران نتوانند جشن 40سالگی انقلاب را ببینند اما بصیرت و ولایتمداری مردم تمام این نقشه ها را نابود کرد و نگذاشت که دشمن به اهداف شوم خود برسد

امام جمعه شهرستان اذعان داشت : عهد ما با امام وآرمانهای انقلاب برگرفته از مکتب اسلام است و یک انقلاب مکتبی وآرمانی است و مردم هیچوقت دست از این انقلاب برنداشته وبا وجود تمام مشکلات از نظام دفاع خواهند کرد.

ایشان پیام این حضور برای دشمنان را بسیار مهم دانست و افزود :اجتماع امروز مردم تیر خلاصی بر توطئه و اتاق فکرهای دشمن است ویکی از اجتماعات بی سابقه وکم نظیر 40 ساله انقلاب اسلامی است و همه سناریوهای شوم دشمن را خنثی کردپیام ملت بزرگ ایران اسلامی امروز برای دشمن اینست که مشکلات و گرفتاریها و تحریمها وتهدیدات نمی تواند ما را از بیعتی که با امام بستند و هرساله آنرا با رهبر انقلاب تجدید می کنند برگرداند .

وی حضور درراهپیمایی 22 بهمن را دارای پیام مهمی برای فتنه گران داخلی دانست و افزود : حضور گسترده مردم برای فتنه گران داخلی وکسانی که دل در گرو ارتباط با آمریکا دارند پیام مهمی دارد مسئولین ناکارآمد ،فتنه گران و منافقین داخلی و کسانی که اعتقادی به آرمانهای انقلاب اسلامی ندارند به این حضور بابصیرت مردم نگاه کنند و بدانند که این مردم به آنها اجازه فتنه گری نخواهند داد.

فاطمی نسب با بیان اینکه امروز زمزمه مذاکرات مجدد به گوش می رسد ادامه داد :دشمن به دنبال مذاکره با ایران اسلامی بر سر توان موشکی ماست که به هیچ وجه قابل قبول نیست.

این مقام مسئول اذعان داشت : مسئولین تا زمانی که در خط ولایت فقیه بوده و برای مردم کار کنند از حمایت مردم برخوردار خواهند بود اما اگر مردم ببینند که مسئولی در فکر فتنه گری آن روز روز آخر مسئولین او خواهد بود.

ایشان بابیان اینکه 9 درصد از منابع جهان در اختیار کشور است ولی یک درصد از جمعیت دنیا را تشکیل می دهیم  ادامه داد : کشور نیازمند مسئول و مدیر جهادی وانقلابی است راه حل رفع مشکلات اقتصادی کشور اجرای اقتصااد مقاومتی است و اجرای اقتصاد مقاومتی نیازمند مدیری است که روحیه انقلابی و جهادی است تا بتواند مشکلات مردم را حل کند مدیری که کاخ نشین است وبا فقرا حشر ونشر ندارد نمی توان مشکلات مردم را برطرف کند.

مراسم راهپیمایی باشکوه 22 بهمن باحضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در سرپلذهاب برگزار و شرکت کنندگان با سر  دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل استکبار ستیزی خودرا در خیابانهای شهر به نمایش گذاشتند.

قرائت بیانیه و به آتش کشیدن پرچم ونمادهای استکبار از دیگر برنامه های اجرا شده دراین مراسم بود.

 

انتهای پیام / 

 

 

 

 

لینک کوتاه: 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس دانشکده الهیات دانشگاه شهید بهشتی:

طرح «ابرار» دست ردی بر سینه فقر /اسلام با محرومیت میانه‌ای ندارد

مرصادنیوز: رئیس دانشکده الهیات دانشگاه شهید بهشتی با تصریح اینکه اسلام با محرومیت میانه‌ای ندارد، گفت: طرح «رسم ابرار» دست ردی بر سینه فقر است.

کشاورزان همچنان چشم‌انتظار تحقق وعده‌ها هستند؛

چرتکه دولت برای پرداخت خسارت به کشاورزان سیل‌زده!

پربازدیدها