کد مطلب: 368536
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۳:۹

استاندار کرمانشاه:

حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخی کوبنده به دشمنان بود

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه با اشاره به حضور حماسی مردم شهید پرور استان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: این حضور پاسخ کوبنده‌ای به امریکا و دشمنان نظام بود.

هوشنگ بازوند در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  در خصوص تفاوت راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد انقلاب با ۳۹ سال گذشته اظهار داشت: مردم ما امسال یک پاسخ دندان شکن‌تری را به ترامپ دادند.

وی افزود: ترامپ اعلام کرده بود که ایران نمیتواند چهل سالگی انقلاب را جشن بگیرد و در این حال دیدیم مردم ما در پاسخ به ترامپ امسال ۳۰ درصدبیشتر از سال های گذشته در راهپیمایی امسال حضور داشتند.

استاندار کرمانشاه گفت: این ۳۰ درصد رشد و حضور مردم در راهپیمایی امسال نسبت به سال گذشته برای دادن پاسخی کوبنده به حرف های بی پشتوانه ترامپ سبک سر بود.

وی تصریح کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی امسال همچنین پاسخی به حرف های کاذب دشمنان ایران اسلامی به سرکردگی آمریکا بود.

وی بیان داشت: حضور پرشور مردم علاوه بر اینکه پاسخی برای از بین نقشه های دشمنان بود در عین حال یک تجدید پیمان مجدد با آرمان‌های امام راحل و به ویژه با مقام معظم رهبری است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

مجلس آینده یکپارچه اصولگرا می‌شود /نگرانی مردم از ناکارآمدی دولت

مرصادنیوز: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی معتقد است که اکثریت اعضای دوره بعدی مجلس اصولگرایان هستند.

پربازدیدها