کد مطلب: 368537
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۳:۱۵

همزمان با راهپیمایی ۲۲ بهمن؛

برترین‌های مسابقه بزرگ مترسک استکبار در کرمانشاه معرفی شدند

مرصادنیوز: همزمان با راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن کرمانشاه مسابقه بزرگ مترسک‌های استکبار نیز به کار خود پایان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مترسک های استکباری ساخته دست هنرمندان بسیجی استان کرمانشاه امروز دوشنبه و همزمان با راهپیمایی ۲۲ بهمن در غرفه بسیج هنرمندان که در مسیر راهپیمایی برپا شده بود به نمایش در آمد تا منفور ترین و زشت ترین چهره از استکبار جهانی و سردمداران آن یعنی آمریکا اسرائیل و داعش را به تصویر بکشند.

راهپیمایان در طول مسیر راهپیمایی با حضور در غرفه بسیج هنرمندان از این مترسک ها بازدید کرده و در پایان مراسم برای اعلام انزجار خود از آمریکا اسرائیل و سردمدارانش آنها را به آتش کشیدند.

گفتنی است، در پایان این مراسم از هنرمندان بسیجی سازنده این مترسک ها به نام شهاب ویسی، محمدرسول عظیمی و نجیبه قدمی با اهداء هدایای نقدی به مبلغ ۵ میلیون ریال تقدیر به عمل آمد.

همایون زین الدین،مسئول بسیج هنرمندان استان کرمانشاه نیز در حاشیه برگزاری این مراسم به خبرنگار مهر، گفت: بسیج هنرمندان استان کرمانشاه نیز چون سایر نهادهای انقلابی چهل سالگی انقلاب را متفاوت جشن گرفت و برنامه های متنوعی به این منظور برگزار کرد.

وی مهمترین برنامه بسیج هنرمندان استان را مسابقه بزرگ "مترسک های استکبار،" عنوان و تصریح کرد: حضور هنرمندان خوشنویس بسیجی در پایگاه بسیج هنرمندان واقع در مسیر راهپیمایی و نوشتن خطوطی با مضامین انقلاب و همچنین هنرمندان کاریکاتوریست و طراحی کاریکاتورهایی با مضامین استکبار ستیزی از دیگر برنامه های ما در جشن انقلاب بود که مخاطبان زیادی را نیز از بین راهپیمایان جذب کرد.

به گفته مسئول بسیج هنرمندان استان کرمانشاه، هنرمندان عکاس بسیجی نیز در بین راهپیمایان حضور پیدا کرده و لحظات ماندگاری از جشن چهلمین سالگرد انقلاب به ثبت رساندند.

زین الدین، هنر را یکی از اثرگذارترین و ماندگارترین ابزارها برای القای مسائل فرهنگی در جامعه و مبارزه با جنگ نرم دشمنان برشمرد و افزود: استان کرمانشاه هنرمندان بسیار قوی و چیره دستی دارد که به بهترین شکل می توانند اهداف مذکور را محقق کنند.  

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس دانشکده الهیات دانشگاه شهید بهشتی:

طرح «ابرار» دست ردی بر سینه فقر /اسلام با محرومیت میانه‌ای ندارد

مرصادنیوز: رئیس دانشکده الهیات دانشگاه شهید بهشتی با تصریح اینکه اسلام با محرومیت میانه‌ای ندارد، گفت: طرح «رسم ابرار» دست ردی بر سینه فقر است.

کشاورزان همچنان چشم‌انتظار تحقق وعده‌ها هستند؛

چرتکه دولت برای پرداخت خسارت به کشاورزان سیل‌زده!

پربازدیدها