کد مطلب: 368540
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۳:۳۱

جانشین فرمانده قرارگاه غرب ارتش:

حضور حماسی مردم پیام روشنی برای دشمنان انقلاب است

مرصادنیوز: جانشین فرمانده قرارگاه غرب ارتش گفت: حضور حماسی و پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن پیام روشنی برای دشمنان انقلاب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، امیر قائمی در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اظهار داشت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  امروز مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کردند که همواره پشتیبان نظام و ولایت فقیه هستند.

وی افزود: همچنین حضور مردم حاوی این پیام برای دنیا است که مردم پای دین و انقلاب ایستاده اند و نیز پیام آور این است که دولتمردان باید به فکر مردم باشند.

جانشین فرمانده قرارگاه غرب ارتش بیان داشت: مردم با تمام توان به صحنه آمدند و تلاش و کوشش می‌کنند اما مزد مردم در بحث دولتمردان بیشتر از این است.

وی عنوان کرد: از نظر امنیت نیز دنیا می‌داند که آسمان و زمین ایران اسلامی امن است و نیروهای مسلح به عنوان فرزندان این دیار شبانه روز زحمت می‌کشند و تا پای جان ایستادگی می‌کنند تا جایی که هیچ دشمنی حق و اراده کوچکترین تعرضی به مرزهای ما را نداشته باشد.

امیر قائمی با تاکید بر اینکه در بحث امنیت ایران در دنیا حرف نخست را می‌زند، گفت: همچنین از نظر سلاح ها و پیشرفت‌ سلاح های امنیتی نیز نمایشگاهی در تهران و شهرستانها به نمایش گذاشته شده که حاکی از دستاوردهای بزرگ فرزندان این مرز و بوم در زمینه دفاعی است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس دانشکده الهیات دانشگاه شهید بهشتی:

طرح «ابرار» دست ردی بر سینه فقر /اسلام با محرومیت میانه‌ای ندارد

مرصادنیوز: رئیس دانشکده الهیات دانشگاه شهید بهشتی با تصریح اینکه اسلام با محرومیت میانه‌ای ندارد، گفت: طرح «رسم ابرار» دست ردی بر سینه فقر است.

کشاورزان همچنان چشم‌انتظار تحقق وعده‌ها هستند؛

چرتکه دولت برای پرداخت خسارت به کشاورزان سیل‌زده!

پربازدیدها