کد مطلب: 368541
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۳:۵۱

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه

رهبری انقلاب اسلامی در دنیا یک هدایت منحصر و ممتاز است/ باید مراقب آفت ها باشیم تا انقلاب حفظ شود

مرصادنیوز: اسلام آبادخبر: مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: رهبری انقلاب اسلامی در دنیا یک هدایت منحصر و ممتاز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  اسلام آباد خبر، راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی روز ۲۲ بهمن سال ۹۷ ، در ساعت ‌‌۱۰ صبح امروز دوشنبه، در اسلام آبادغرب از میدان امام در مسیر خیابان راه کربلا آغاز شد؛ مردم انقلابی و همیشه در صحنه اسلام آبادغرب بار دیگربا حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، بیعت مجدد خود را با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی  میثاق دوباره  خود را با مقام معظم رهبری اعلام کردند.

 

دکترجعفری مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه سخنران مراسم جشن پیروزی انقلاب در اسلام آبادغرب  ضمن تبریک پیروزی انقلاب اسلامی، بیان کرد: انقلاب های بسیاری در سرتاسر دنیا به وقوع پیوست اما چهار شاخص که در همه انقلاب ها وجود داشت شعارها، ایدوئولوژی حاکم برانقلاب، چگونگی رهبری و هدایت انقلاب و چگونگی حضور مردم در انقلاب است.

 

رحیم جعفری با اشاره با سخنان سیاستمداران آمریکایی خاطرنشان ساخت: ایران امپراطوری بزرگ دنیا در راه است و حیات سیاسی استکبار را در جهان به خطر انداخته و ایران به را بعنوان یک قدرت بزرگ در جهان باید شناخت.

 

وی تصریح کرد: ایران بدون، طمع، نفوذ خود را در دنیا توسعه می دهد در حالیکه کشورهای غربی با نفوذ خود بدنبال ثروت دیگر کشورها هستند.

جعفری با اشاره به معنویت سیاسی انقلاب، بیان کرد: انقلاب اسلامی ثابت کرد دین عین سیاست است و سیاست عین دین است امروز دنیا به عظمت قدرت نظامی و سیاسی ایران معترفند.

 وی ادامه داد: هر چند مردم مشکلات اقتصادی دارند اما افتخار ما این است که بزرگترین قدرت سیاسی جهان هستیم و این به برکت آرمان ها و شعار هایمان است.

 

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با برشمردن تفاوت های انقلاب ایران با دیگر انقلاب های دنیا، گفت: تفاوت عمده انقلاب ایران با دیگر انقلاب های جهان اینست که مردم شعار هایشان یکی بود بنابر این به استقلال سیاسی و امنیتی مان در جهان افتخار می کنیم.

 

وی افزود: رهبری انقلاب در دنیا یک هدایت منحصر و ممتاز است، در دنیا تمام مکاتب الهی و بشری اعتراف دارند که هدایت و رهبری رکن اصلی انقلاب ها بوده و انقلاب اسلامی در بین انقلاب ها بی بدیل بوده، امام در اول انقلاب به خواسته مردم تنها اکتفا نکرد و با دستور همه پرسی، مردم بیش از 98 درصد به انقلاب اسلامی رای دادند که در جهان بی نظیر است، استقبال مردم از امام در تاریخ بی نظیر بود و بدرقه امام پس از رحلت هم بی نظیر بود و اکنون نیز هدایت های عالمانه رهبر معظم انقلاب بی نظیر است واز امتیازات انقلاب اسلامی این است که مراجع بزرگ تقلید و با فضل در کنار رهبر عزیز انقلاب هستند.

 

رحیم جعفری با بیان اینکه؛ باید مراقب آفت ها باشیم تا انقلاب حفظ شود، گفت: یکی از آفت ها این اینست که نتوانیم انقلاب را به نسل بعد منتقل کنیم، همچنین باید از تشتت و اعمال سلیقه های غلط که با آرمان های انقلاب منافات دارد بپرهیزیم و انقلاب را همانطور که بوده به نسل جوان انتقال دهیم و از آرمان ها فاصله نگیریم و مردمی بودن و اراده جمعی حفظ شود.

 

وی در پایان سخنان خود گفت: ایران جزیره امن است ودشمنان به خوبی از قدرت جمهوری اسلامی ایران آگاهند و ترامپ یک دوره سیاسی و حاکمیتی است و پایان قدرت آمریکاست.

 

 
 
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس دانشکده الهیات دانشگاه شهید بهشتی:

طرح «ابرار» دست ردی بر سینه فقر /اسلام با محرومیت میانه‌ای ندارد

مرصادنیوز: رئیس دانشکده الهیات دانشگاه شهید بهشتی با تصریح اینکه اسلام با محرومیت میانه‌ای ندارد، گفت: طرح «رسم ابرار» دست ردی بر سینه فقر است.

کشاورزان همچنان چشم‌انتظار تحقق وعده‌ها هستند؛

چرتکه دولت برای پرداخت خسارت به کشاورزان سیل‌زده!

پربازدیدها