کد مطلب: 368598
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۹

«نفس»ی جدید در بازار کتاب

مرصادنیوز: رمان «نفس» جدیدترین اثر بهزاد دانشگر توسط انتشارات تلاوت آرامش راهی بازار نشر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، داستان "نفس" نوشته بهزاد دانشگر توسط انتشارات تلاوت آرامش منتشر و راهی بازار نشر شد.

این نویسنده که کتاب‌هایی همچون "دختران آفتاب"، "ادواردو"، "پادشاهان پیاده" را در کارنامه خود دارد و به تازگی کتاب "ماه بلند" را به اتمام رسانیده، این بار اقدام به نوشتن رمان "نفس" کرده است.

این کتاب زندگینامه‌ای داستانی با تم عاشقانه است که داستان زندگی دختر نوجوانی به نام لیلا را روایت می‌کند. لیلا دختری در آستانه جوانی است که با آداب و سنت‌های قدیمی خانواده دچار تعارض شده است. او درگیر یک رابطه عاشقانه یک طرفه شده و مورد سو استفاده قرار می‌گیرد.

مخاطب این رمان، نوجوانان و جوانانی هستند که ذهن‌شان مملو از سوالاتی است که از تقابل سنت و مدرنیته ایجاد شده‌؛ جوانانی که می‌خواهند به روز و مدرن باشند اما با معیارهایی که لزوماً آنها را به مسیری درست هدایت نمی‌کند.

"نفس" بر اساس واقعیت و برگرفته از خاطرات خانم لیلا.غ است که آن را تبدیل به یک رمان باور پذیر و قابل تجربه نموده است. نویسنده سعی کرده در نگارش این رمان، ضمن وفاداری به خاطرات واقعی، از قدرت داستان پردازی خود برای ایجاد کشش بیشتر در روایت ماجراها و حوادث کمک بگیرد.

گفتنی است طراحی جلد این کتاب توسط مجید زارع که از طراحان شناخته شده و موفق حوزه کتاب است انجام شده است.

این کتاب را می‌توانید با ۲۲۴ صفحه و قیمت ۲۵,۰۰۰ تومان از کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور تهیه کنید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه ادامه دارد؛

انتقال «نفت و گاز غرب»؛ سیلی دیگری به صورت سرخ کرمانشاه

مرصادنیوز: بخش‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در سایه سکوت و ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه از امروز به ایلام منتقل شد.

پربازدیدها