کد مطلب: 368633
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۴۴

معرفی نامزدهای جدید برای وزارت کشور و دفاع عراق

مرصادنیوز: یک عضو ائتلاف حکیم از طرح اسامی جدید برای تصدی وزارتخانه‌های کشور و دفاع کابینه عادل عبدالمهدی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،«طاها الدفاعی» عضو ائتلاف اصلاح و بازسازی امروز سه شنبه گفت اسامی جدیدی برای تصدی وزارتخانه‌های کشور و دفاع مطرح شده است. وی از تمایل جدی تمام فراکسیون‌های پارلمانی برای نهایی کردن تکلیف وزیران باقی مانده کابینه در جلسات نخست دوره قانونگذاری آتی خبر داد.

الدفاعی که با السومریه گفت‌وگو می‌کرد، افزود اطلاعاتی که ما درباره نشست اخیر ائتلاف‌های سازندگی و بازسازی در اختیار داریم، این است که اسامی جدیدی برای تصدی وزارتخانه‌های کشور و دفاع با هدف معرفی آنها به پارلمان در آغاز دوره جدید قانونگذاری به منظور کسب رأی اعتماد مطرح شده است. اختلافات همچنان درباره اسامی مطرح شده به ویژه درمیان اهل سنت در خصوص وزارت دفاع و نیز اختلافات درباره پست وزارت آموزش ادامه دارد.

وی با اشاره به اختلافات درباره پست وزارت دادگستری که سهم کردهاست، افزود آنچه در رسانه‌ها مطرح می‌شود، دستیابی به توافق درباره معرفی چهار نامزد برای تصدی این وزارت است و همه طرف‌های سیاسی برای نهایی کردن تکلیف وزیران باقی‌مانده کابینه تمایل جدی دارند.

منبع: مشرق نیوز

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه ادامه دارد؛

انتقال «نفت و گاز غرب»؛ سیلی دیگری به صورت سرخ کرمانشاه

مرصادنیوز: بخش‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در سایه سکوت و ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه از امروز به ایلام منتقل شد.

پربازدیدها