کد مطلب: 368651
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۳:۴۴

سفر محرمانه سال 2014 رئیس موساد به ریاض

مرصادنیوز: اوایل سال 2014 «تامیر پاردو» رئیس وقت موساد با یک جت شخصی به ریاض آمد و با «بندر بن سلمان» مشاور امنیت ملی وقت عربستان سعودی دیدار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، طبق گزارش عصر سه شنبه کانال 13 رژیم صهیونیستی، بعد از امضای توافق موقت ایران و گروه 1+5 در سوئیس در سال 2013، سعودی‌ها که به شدت نگران آشتی واشنگتن و تهران بودند، برای اولین بار با میزبانی از یک مقام ارشد اسرائیلی در کشورشان موافقت کردند. چند هفته بعد از این توافق، اوایل سال 2014 «تامیر پاردو» رئیس وقت موساد با یک جت شخصی به ریاض آمد و با «بندر بن سلمان»  مشاور امنیت ملی وقت عربستان سعودی دیدار کرد.

طبق ادعای این رسانه، سفر رئیس موساد به به عربستان سعودی به منزله «شکستن تابو» برای سعودی‌ها بوده است و قبل از آن ملاقات‌های ارشد دو طرف در کشورهای ثالث و نه عربستان سعودی انجام می‌شد.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه ادامه دارد؛

انتقال «نفت و گاز غرب»؛ سیلی دیگری به صورت سرخ کرمانشاه

مرصادنیوز: بخش‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب در سایه سکوت و ناتوانی مجمع نمایندگان کرمانشاه از امروز به ایلام منتقل شد.

پربازدیدها