کد مطلب: 368945
شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۵

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

بیمارستان قصرشیرین سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

مرصادنیوز: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیمارستان قصرشیرین به عنوان یک مرکز توریسم درمانی سال آینده راه اندازی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، بهمن روشنی اظهار داشت: بیمارستان قصرشیرین به عنوان یکی از مراکز توریسم درمانی در سال ۹۸ راه اندازی می شود و فعال سازی این بیمارستان با توجه به نزدیک بودن موقعیت جغرافیایی به مرز عراق از برنامه های مهم سال آینده است.

وی افزود: از سال ۹۴ دستورالعمل پذیرش بیماران خارجی به بیمارستان‌های تابعه ابلاغ گردیده است و درحال حاضر ۱۰ بیمارستان دارای بخش‌های ipd (واحد پذیرش بیماران بین الملل)بوده و کارشناسان گردشگری سلامت در آنها در حال فعالیت هستند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: وجود پزشکان متخصص و مجرب در دانشگاه باعث افزایش ۲/۵ برابری میزان مراجعه بیماران خارجی به بیمارستان های تابعه شده است.

وی بیان داشت: داشتن مرز های مشترک با کشور عراق فرصت مناسبی برای جذب بیماران در این حوزه است و برنامه ما برای سال آینده توسعه بخش‌های توریسم درمانی در مراکز درمانی است.

روشنی عنوان کرد: در راستای توسعه توریسم درمانی در استان کرمانشاه با سرکنسول عراق در کرمانشاه در ماه اخیر رایزنی هایی صورت گرفته و مذاکره و اقدام در جهت وارد شدن شرکت های گردشگری سلامت جهت معرفی خدمات درمانی در استان به بیماران خارجی، تحویل بیماران به مراکز درمانی و عودت آنان به کشورهای مبدا از دیگر فعالیت های انجام شده در این خصوص بوده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس جمهور فعلی بیشترین اختیارات را دارد؛

حسینی‌کیا: توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است

مرصادنیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: دولت فعلی بیش از سایر روسای جمهور اختیار دارد و توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است.

پربازدیدها