کد مطلب: 370867
پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۳

رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب:

کادر درمانی شبکه بهداشت سرپل ذهاب در ایام نوروز آماده ارائه خدمات به مردم است

مرصادنیوز: رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب گفت: کادر درمانی شبکه بهداشت در ایام نوروز آماده ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مردم و مسافرین نوروزی شهرستان است ضمن اینکه نظارت از محل عرضه مواد غذایی شهرستان توسط مامورین و بازرسان شبکه بهداشت بصورت مستمر در این ایام انجام می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  بازی دراز، مازیار طهماسبی در گفتگو با خبرنگارما، ضمن آرزوی سالی خوش و سرشار از سلامتی برای همشهریان اظهار داشت: مجموعه بهداشت و درمان شهرستان با بالغ بر550 نفر نیرو در ایام نوروز در آمادگی کامل برای خدمت رسانی به مردم و مسافران و گردشگران نوروزی می باشد.

وی تاکید کرد: تا پایان ایام نوروز نظارت بر برخی ازفعالیت مراکز تهیه ، توزیع و عرضه مواد غذایی ازجمله آجیل ، خشکباروشیرینی دراماکن عمومی ، اقامتی ، تفریحی و رستورانها به شدت افزایش می یابد.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان افزود: به منظور حفظ تأمین سلامت شهروندان و مسافران نوروزی و پیشگیری از بروز بیماری ، 10 اکیپ ثابت و١ اکیپ سیار از ۲۰ اسفند لغایت ۲۰ فروردین ماه ۹۸ در قالب طرح بسیج سلامت نوروزی براماکن تهیه و توزیع مواد غذایی اماکن عمومی با اولویت اماکن حساس و آب شرب در شهرستان سرپل ذهاب نظارت می کنند لذا شهروندان می توانند هر گونه مراتب با شماره تماس 42224466 و سامانه 190 در میان بگذارند.

وی عنوان کرد: دربیمارستان شهداء طبق برنامه ریزی های صورت گرفته،  پزشکان متخصص و تیمی از پزشکان عمومی در اورژانس بیمارستان آمادگی کامل جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به همشهریان و مسافران  نورزی در این شهرستان را نیز دارد.

این مقام مسئول خاطرنشان شد: مراکزبهداشت و درمان روستایی درسرپل ذهاب با مستقر شدن تیمی از پزشکان عمومی کشیک و سایر نیروهای پیراپزشکی در راستای ارایه هرچه بهتر خدمات در ایام تعطیلات نوروزی فعال می باشد.

طهماسبی در پایان یادآور شد: در بخش فوریت های پزشکی و رسیدگی به مشکلات ناشی از تصادفات شهری برای پرسنل مربوطه کشیک بندی صورت گرفته است و در آمادگی کامل به سر می برند.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه بالغ بر85هزارنفرجمعیت و 48کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس جمهور فعلی بیشترین اختیارات را دارد؛

حسینی‌کیا: توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است

مرصادنیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: دولت فعلی بیش از سایر روسای جمهور اختیار دارد و توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است.

پربازدیدها