کد مطلب: 370905
پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۳:۲۸

پیشنهاد یک معامله پرسود از حجت‌الاسلام قرائتی به مردم +فیلم

مرصادنیوز: حجت‌الاسلام و المسلمین محسن قرائتی به تمامی بندگان خداوند یک پیشنهاد ناب و پرسود داد که شنیدنش خالی از لطف نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، در عالم هستی حقیقتی وجود دارد که انکار ناپذیر است، دنیایی که در آن زندگی می کنیم مانند آینه ای از آثار رفتار و گفتار خوب یا بد ماست که به هر سو بنگریم ما را احاطه کرده است؛ آیینه ای که زندگی ما را کاملا تحت تاثیر قرار می دهد و مجموعه ای از اتفاقات خیر و شر را بنا به اعمالمان در مسیر ما می گذارد.

بنابراین نباید این موضوع را از یاد برد که هر عمل خیر یا  ناپسند پاداش و مجازاتی را در پی دارد. جالب تر اینکه حتی گاهی در مقابل کار نیک کوچکی که انجام می دهیم پاداشی بسیار بزرگ و چندین برابر انتظارمان از سوی پرودگار دریافت می کنیم و این همان کرامت الهی است که  آیات و روایات مدام بر آن تاکید می کنند.

حجت الاسلام محسن قرائتی در همین راستا یک معامله پرسود به تمامی انسان ها پیشنهاد داده که می شنویم.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس جمهور فعلی بیشترین اختیارات را دارد؛

حسینی‌کیا: توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است

مرصادنیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: دولت فعلی بیش از سایر روسای جمهور اختیار دارد و توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است.

پربازدیدها