کد مطلب: 370960
جمعه ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰

معاون تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه کشور:

دشمن به دنبال از بین بردن ارزش‌های قرآنی در کشور است

مرصادنیوز: معاون تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه کشور با تاکید بر اینکه باید قرآن را از مهجوریت درآوریم، گفت: غرب به دنبال از بین بردن آموزه‌ها و ارزش‌های قرآنی در کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام حمید ملکی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرمانشاه با تاکید بر توجه به قرآن کریم و عمل به دستورات آن اظهار داشت: قرآن به عنوان کتاب واقعی زندگی است و سبک زندگی را به انسان یاد می‌دهد.

وی با بیان اینکه باید قرآن را از مهجوریت در آوریم و در زندگی‌هایمان به کار گیریم، افزود: قرآن را باید سر سفره زندگی آورد.

معاون تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه کشور با تاکید بر لزوم قرآن آموزی به کودکان و فرزندان از برکات این امر برشمرد و بیان داشت: ۴۰ سال است در مقابل دشمنان و شیطان بزرگ ایستاده‌ایم و هشت سال دفاع مقدس را در زیر بمباران‌ها ماندیم و چهل سال سربلند از این امتحان بیرون آمدیم.

وی با اشاره به اینکه گام دوم و چهل سال دوم به نسل جدیدی واگذار شد، بیان داشت: گام دوم انقلاب اسلامی به جوانان سپرده شده است و آنها باید با عمل به قرآن کریم در این راه گام بردارند و با افتخار مقاومت کنند.

حجت‌الاسلام ملکی عنوان کرد: غرب به دنبال از بین بردن شهامت، شجاعت، ایثار، مهدویت، ایمان و ارزش‌های قرآنی از ما و جوانان ما است.

وی با اشاره به اینکه اصل این تفکر شیطانی است، تصریح کرد: امروز همه ابزارها در اختیار شیطان قرار گرفته است تا فرهنگ دینی و ارزش‌های قرآنی را از جامعه ما بگیرد.

معاون تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه کشور تاکید کرد: دشمن برای اعتقادات و گرفتن آن از مردم ما بسیار سرمایه گذاری کرده است و ما باید ر این زمینه هوشیار باشیم و با تمسک به قرآن کریم در راه دین و اسلام گام برداریم.

وی در پایان از دست‌اندرکاران برگزاری مسابقات قرآن و حدیث حوزه‌های علمیه در استان کرمانشاه قدردانی کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

تحول روستاهای غربی در گرو این طرح است؛

کرمانشاه در یک قدمی میزبانی رویداد جهانی گردشگری 2020

مرصادنیوز: : مسئولان میراث فرهنگی می‌گویند کرمانشاه تا میزبانی رویداد جهانی گردشگری 2020 تنها یک گام فاصله دارد.

پربازدیدها