کد مطلب: 371234
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۹:۱۳

کارشناس ورزشی:

تفکر و خلاقیت فردوسی‌پور می‌تواند در سطح کلان ورزش تحول ایجاد کند

مرصادنیوز: یک کارشناس ورزشی معتقد است: رویکرد و تفکر عادل فردوسی‌پور اگر در سطح کلان ورزش باشد می‌تواند موجب تحول در سایر رشته‌های ورزشی شود.

امیرهمایون دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد در مورد موضوع قائم‌مقامی عادل فردوسی‌پور در شبکه ورزش اظهار داشت: فردوسی پور یک رویکرد و فضای جدید و یک طرحی نو را در ورزش ما به وجود آورد.

وی افزود: فردوسی‌پور ضمن اینکه اشراف کاملی به تمام مباحث فنی به ویژه فوتبال داشت، موجب یک تاثیرگذاری خاصی در رشد و توسعه فوتبال کشور شد.

نایب رئیس سابق هیئت فوتبال استان کرمانشاه بیان داشت: برنامه 90 وی هم در رشد و توسعه فوتبال کشور بسیار تاثیرگذار بود و هم  در ارتقای لیگ و تیم ملی و قطعا همین دیدگاه وی در بحث کلان ورزش و بسیاری از رشته های  هم می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

دولتشاهی تصریح کرد: فردوسی‌پور یک پتانسیل خوبی است که یک تفکر جدید را به ورزش ما تزریق کرد و این تفکر و خلاقیت می‌تواند تحولات خوبی در تمام رشته های ایجاد کند، لذا اگر مورد حمایت قرار گیرد تا صادقانه و خوشفکر در فضایی با برنامه در خدمت ورزش باشد قطعا تاثیرگذار خواهد بود.

وی با بیان اینکه فردوسی‌پور حق زیادی بر گردن فوتبال کشور دارد، گفت: وی تنها در بعد فنی تاثیرگذار نبود و در بخش‌های داوری و مربیگری هم باعث شد داوری‌ها ارتقا یابد و مربی‌های ما هم علم خود را به روز کنند و از همه مهمتر فوتبال ما به روز شود.

نایب رئیس سابق هیئت فوتبال استان کرمانشاهافزود: اگر این تغییر و تحولات باعث ارتقای فردوسی پور به جایگاه‌های بالاتر شود می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد و این تفکر نو به دیگر رشته های ورزشی که بسیار نیازمند به تفکرات امثال وی هستند تسری یابد.

دولتشاهی بیان داشت: یادمان باشد از امثال وی باید برای ارتقای سایر رشته ها هم استفاده کرد و قطعا تفکرات وی در بسیاری ها از رشته ها که پتانسیل مدال‌آوری و درخشش در عرصه‌های بین‌المللی دارند می‌تواند تاثیرگذار باشد.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مرصاد بررسی می‌کند

انبار پرویزخان یا گلوگاه رانت؟!

مرصادنیوز: انبار مرز پرویزخان ظاهرا به یکی از گلوگاه‌های تولید رانت در این مرز تبدیل شده و کارگران فعال در این پایانه به این موضوع معترض شده اند.

پربازدیدها