کد مطلب: 371274
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۸

محبی در گفتگو با مرصاد:

فردوسی پور می تواند سایر رشته های ورزشی را متحول کند

مرصادنیوز: رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه گفت: فردوسی پور همان گونه که در فوتبال موفق بود در صورت داشتن فرصت کافی می تواند سایر رشته های ورزشی را متحول کند.

محمدحسین محبی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد در مورد موضوع قائم‌مقامی عادل فردوسی‌پور در شبکه ورزش اظهار داشت: امیدواریم فردوسی پور همان گونه که در فوتبال موفق بود بتواند در مسند قائم ‌مقامی در شبکه ورزش هم موفق باشد.

پهلوان اول کرمانشاه معتقد است اینکه فردوسی‌پور بتواند سایر رشته‌های ورزشی را همانند فوتبال متحول کند نیازند زمان است اگرچه بر کسی پوشیده نیست که در فوتبال به خوبی از پس کار برآمد.

وی بیان داشت: فردوسی پور در فوتبال حرف برای گفتن دارد و همه فوتبالیست های مطرح دنیا را می شناسد و موجب ارتقای این ورزش در کشور شد.

محبی با تاکید براینکه وی نیازمند زمان است تا بتواند حق مطلب را ادا کند، خاطرنشان کرد: وی می تواند در مسئولیت قائم مقاومی در شبکه ورزش هم موفق باشد.

رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه گفت: فردوسی پور یک مفسر توانا و لایق است با این حال برای آشنایی با سایر ورزشها نیازمند فرصت است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

امام خامنه‌ای:

تکریم شهیدان و خانواده‌های آنان وظیفه آحاد مردم و مسئولان است

مرصادنیوز: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره بزرگداشت ۵۴۰۰ شهید استان کردستان منتشر شد.

مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور مطرح کرد

فعالیت ۱۱۰ حزب با گرایش‌های مختلف سیاسی در کشور

رییس اتحادیه طلا و جواهرفروشان کرمانشاه :

رکود بازار طلا‌فروشی‌های کرمانشاه را تعطیل کرد

پربازدیدها