کد مطلب: 371274
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۸

محبی در گفتگو با مرصاد:

فردوسی پور می تواند سایر رشته های ورزشی را متحول کند

مرصادنیوز: رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه گفت: فردوسی پور همان گونه که در فوتبال موفق بود در صورت داشتن فرصت کافی می تواند سایر رشته های ورزشی را متحول کند.

محمدحسین محبی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد در مورد موضوع قائم‌مقامی عادل فردوسی‌پور در شبکه ورزش اظهار داشت: امیدواریم فردوسی پور همان گونه که در فوتبال موفق بود بتواند در مسند قائم ‌مقامی در شبکه ورزش هم موفق باشد.

پهلوان اول کرمانشاه معتقد است اینکه فردوسی‌پور بتواند سایر رشته‌های ورزشی را همانند فوتبال متحول کند نیازند زمان است اگرچه بر کسی پوشیده نیست که در فوتبال به خوبی از پس کار برآمد.

وی بیان داشت: فردوسی پور در فوتبال حرف برای گفتن دارد و همه فوتبالیست های مطرح دنیا را می شناسد و موجب ارتقای این ورزش در کشور شد.

محبی با تاکید براینکه وی نیازمند زمان است تا بتواند حق مطلب را ادا کند، خاطرنشان کرد: وی می تواند در مسئولیت قائم مقاومی در شبکه ورزش هم موفق باشد.

رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه گفت: فردوسی پور یک مفسر توانا و لایق است با این حال برای آشنایی با سایر ورزشها نیازمند فرصت است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سهم یک‌میلیون شهروند از جشن‌های ولایت فقط برگزاری جشن در یک پارک بود؛

هزینه «شب‌های نیلوفری» از جیب کارگران شهرداری؟!

مرصادنیوز: سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه در واکنش به خبر مرصاد در مورد عدم برگزاری جشن‌های دهه ولایت از برگزاری این جشن‌ها تنها در یکی از پارک‌های این شهر یک میلیون‌نفری خبر داد.

رئیس بنیاد بین المللی غدیر در کرمانشاه:

جشن بزرگ ۱۰ هزار نفری «غدیر» در کرمانشاه برگزار می‌شود

۳۳۶ بنگاه اقتصادی از مدار تولید خارج شدند؛

تیغ تیز «رکود» بر گردن ۵ هزار کارگر کرمانشاهی!

پربازدیدها