کد مطلب: 371481
شنبه ۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۴:۳۰

فیفا به سود ایران رای نمی‌دهد

مرصادنیوز: فدراسیون فوتبال جهان (فیفا) به رغم دریافت رونوشت مکاتبات فدراسیون فوتبال ایران با باشگاه شارلوا و عدم حضور یونس دلفی در اردوی تیم زیر ۲۳ سال ایران رایی را به سود ایران صادر نخواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، بر اساس اعلام صریح یکی از مدیران فدراسیون فوتبال ایران یونس دلفی در تماس با اردوی تیم امید مصدومیت خود را تایید کرد و باشگاه شارلوا هم مدارک مستندی در مسیر تایید مصدومیت یونس دلفی به فیفا ارایه داده است. البته طبق قانون باشگاه بلژیکی می‌بایست به یونس دلفی اجازه حضور در اردوی تیم امید را می‌داد اما با توجه به مصدومیت این بازیکن و تاکیدی که برای طی شدن سریع دوران نقاهت این بازیکن دارد با سفر وی به تهران مخالف کرده است.

البته فیفا مایل است دو طرف را ترغیب به همکاری بیشتر در ماه‌های آینده کند و در این باره رایی را به ضرر تیم شارلوا صادر نخواهد کرد.

تیم امید درگیر بازی‌های مقدماتی در تهران است و در صورت صعود حتماً از یونس دلفی در بازی‌های نهایی بهره خواهد برد. بازی‌هایی که با حضور ۱۶ تیم برتر بازی‌های مقدماتی در تایلند برگزار می‌شود.

منبع: ورزش سه

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

اینجا خبری از رونق تولید نیست؛

شکستن شاخ غول صنعتی کرمانشاه با واردات چینی

مرصادنیوز: طلسم رکود 9 ساله کارخانه اسیدستریک کرمانشاه را هیچکس تاکنون نتوانسته بشکند و این غول صنعتی در جدال با واردات چینی و بنگاه داری بانکها دست و پنجه نرم می‌کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه مطرح کرد:

جزئیات درصد افزایش حقوق نقاط جنگ زده/ کسر اقلام عملی شده

در کارگروه میراث فرهنگی کرمانشاه؛

کریدور گردشگری «بیستون_طاقبستان» تصویب شد

پربازدیدها