کد مطلب: 371481
شنبه ۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۴:۳۰

فیفا به سود ایران رای نمی‌دهد

مرصادنیوز: فدراسیون فوتبال جهان (فیفا) به رغم دریافت رونوشت مکاتبات فدراسیون فوتبال ایران با باشگاه شارلوا و عدم حضور یونس دلفی در اردوی تیم زیر ۲۳ سال ایران رایی را به سود ایران صادر نخواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، بر اساس اعلام صریح یکی از مدیران فدراسیون فوتبال ایران یونس دلفی در تماس با اردوی تیم امید مصدومیت خود را تایید کرد و باشگاه شارلوا هم مدارک مستندی در مسیر تایید مصدومیت یونس دلفی به فیفا ارایه داده است. البته طبق قانون باشگاه بلژیکی می‌بایست به یونس دلفی اجازه حضور در اردوی تیم امید را می‌داد اما با توجه به مصدومیت این بازیکن و تاکیدی که برای طی شدن سریع دوران نقاهت این بازیکن دارد با سفر وی به تهران مخالف کرده است.

البته فیفا مایل است دو طرف را ترغیب به همکاری بیشتر در ماه‌های آینده کند و در این باره رایی را به ضرر تیم شارلوا صادر نخواهد کرد.

تیم امید درگیر بازی‌های مقدماتی در تهران است و در صورت صعود حتماً از یونس دلفی در بازی‌های نهایی بهره خواهد برد. بازی‌هایی که با حضور ۱۶ تیم برتر بازی‌های مقدماتی در تایلند برگزار می‌شود.

منبع: ورزش سه

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصرف برق استانهای غربی نگران‌کننده است!

هشداری برای خاموشی‌ در روزهای داغ تابستان

مرصادنیوز: مسئولان حوزه برق با اشاره به افزایش مصرف برق در کشور و به ویژه نواحی غربی در مورد اعمال خاموشی‌ها با این وجود هشدار می‌دهند.

پربازدیدها