کد مطلب: 371556
دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۳:۳۰

مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه مطرح کرد

افزایش ۸۲ درصدی بازدیدهای نوروزی در کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: آمار بازدید از مراکز تاریخی و تفریحی استان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸۲ درصد افزایش یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، امید قادری اظهار داشت: تعداد بازدید از مراکز تاریخی و تفریحی و توریستی استان کرمانشاه از بیست و نهم اسفند تا پایان روز چهارم، ۵۱۰ هزار و ۹۱۲ نفر بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از رشد ۸۲ درصدی بازدیدها حکایت دارد.

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در این ایام ۲۱۱ هزار و ۷۸۱ نفر در واحدهای قامتی استان اسکان یافتند.

قادری از اسکان پنج هزار و ۷۱ نفر در هتل‌ها، دو هزار و ۶۳۱ نفر در اقامتگاه‌های بوم گردی، سه هزار و ۳۹۰ نفر در زائر سراها، ۱۲ هزار و ۵۳۵ نفر در خانه‌های مسافر بدو مجوز تحت نظارت، یک هزار و ۱۹۶ در هتل آپارتمان‌ها، سه هزار و ۵۱۳ نفر در مهمان پذیرها، ۹۷۴ نفر در مجتمع گردشگری، دو هزار و ۸۱۵ نفر در خانه‌های مسافر دارای مجوز و ۹۰ هزار و ۸۷۶ در کمپ‌های گردشگری خبر داد.

وی افزود: بیشترین بازدیدهای به عمل آمده از جاذبه‌های طبیعت گردی و در رأس آن طاقبستان انجام شده که طی روز گذشته آمار بازدید آن به شش هزار و ۱۹۲ نفر رسیده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: همچنین ۱۹۳ هزار و ۱۴۲ نفر از جاذبه‌های دست ساز استان و ۸۸ هزار و ۴۷۲ نفر از جاذبه تاریخی و فرهنگی طی مدت مذکور بازدید کردند.

به گفته قادری ۶۹۴ بازدید نظارتی توسط بازرسین انجام شده که ۱۹۹ بازدید از مراکز اقامتی، ۲۵۳ مورد از مراکز اقامتی و مراکز پذیرایی بین راهی، ۶۶ مورد از دفاتر خدمات مسافرتی و ۱۷۶ مورد از مراکز اقامت موقت انجام شده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصرف برق استانهای غربی نگران‌کننده است!

هشداری برای خاموشی‌ در روزهای داغ تابستان

مرصادنیوز: مسئولان حوزه برق با اشاره به افزایش مصرف برق در کشور و به ویژه نواحی غربی در مورد اعمال خاموشی‌ها با این وجود هشدار می‌دهند.

پربازدیدها