کد مطلب: 371579
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱/۶ - ۸:۳۴

نماینده مردم کرمانشاه مطرح کرد

لزوم حمایت دولت از تولیدکنندگان داخلی

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید در سال رونق تولید از تولید کنندگان داخلی حمایت کند.

 احمد صفری در گفت و گو با خبرنگار مرصادنیوز، اظهار داشت: همان گونه که مقام معظم رهبری در سال گذشته شعار سال را به نام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند، امسال هم در همان راستا سال جدید را به نام رونق تولید نام گذاردند.


وی افزود: هدف از این نامگذاری حمایت از تولید بوده زیرا در سالهای اخیر معظم له خوستار حمایت از تولید داخلی نیز شده اند.


صفری با بیان اینکه امیدواریم شاهد تحقق واقعی رونق تولید و نه صرفا در شعار باشیم، گفت: تاکید مقام معظم رهبری نیز بر همین موضوع است.


نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر از تولید کنندگان داخلی حمایت شود شاهد رونق تولید و در نتیجه کاهش وابستگی و خروج ارز از کشور خواهیم بود.


صفری خاطرنشان کرد: مسئولان باید با اعطای وام های ارزان قیمت به تولید کنندگان و حمایت از تولیدات آن ها در راستای رونق تولید بکوشند.


وی با تاکید بر اینکه نامگذاری شعار سال بسیار مناسب و مکمل شعار سال گذشته بوده عنوان کرد: مسئولان اجرایی کشور، تولید کنندگان و مردم باید برای تحقق شعار سال دست به دست هم دهند.


صفری با اشاره به وجود تنگناهای اقتصادی گفت: سال گذشته برخی از مسئولان به شعار سال توجه ویژه ای داشتند و عده ای نه امیدواریم امسال همه دست به دست هم دهند تا دستورات مقام معظم هبری اجرا شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

اینجا خبری از رونق تولید نیست؛

شکستن شاخ غول صنعتی کرمانشاه با واردات چینی

مرصادنیوز: طلسم رکود 9 ساله کارخانه اسیدستریک کرمانشاه را هیچکس تاکنون نتوانسته بشکند و این غول صنعتی در جدال با واردات چینی و بنگاه داری بانکها دست و پنجه نرم می‌کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه مطرح کرد:

جزئیات درصد افزایش حقوق نقاط جنگ زده/ کسر اقلام عملی شده

در کارگروه میراث فرهنگی کرمانشاه؛

کریدور گردشگری «بیستون_طاقبستان» تصویب شد

پربازدیدها