کد مطلب: 371586
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱/۶ - ۹:۳۶

تکذیب شایعات شکسته شدن سد گیلانغرب؛

عملکرد همه سدهای کرمانشاه در کنترل است

مرصادنیوز: مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه گفت: عملکرد همه سدهای استان در کنترل است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، بهرام درویشی با رد شایعات مبنی بر شکست سد گیلانغرب و آبگرفتگی معابر شهری و اراضی حاشیه سد اظهار داشت: بر تحت کنترل بودن تمامی سازه هیدرولیکی و سدهای استان تاکید و شایعات را کذب و بی اساس خواند.

وی با اشاره به سیستم کارشناسی و کنترل‌گرهای بهره برداری از سد و تأسیسات آبی و نیز جلسات منظم و ادواری فنی_ کارشناسی و به ویژه آماده باش کامل کمیته‌های تخصصی و نیروهای کشیک در ایام تعطیلات افزود: در سدهای مخزنی استان هیچ گونه جای نگرانی نیست و تاکنون هیچ گونه خطای انسانی-مهندسی رخ نداده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه بیان داشت: هرگونه خبری که درباره اثرات سیلاب در سدها و مخازن استان منعکس می‌شود زمانی صحت دارد که توسط روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمانشاه اعلام گردد.

وی با اشاره به تست همه موارد فنی در سدهای استان، هرگونه مشکلات ناشی از احتمال خطا در عملکرد یا نقص فنی و شکست را قویاً رد کرد و شایعات منتشر شده در فضای مجازی و برخی منابع غیر موثق را کذب و بی اساس دانست.

درویشی بارش‌های اخیر را نعمت الهی برشمرد و با تاکید بر حفظ ایمنی در رودخانه‌ها و سواحل و نواحی حاشیه مسیل ها، از همه هم استانی‌های شریف خواست خبرهای سیلاب و حوادث حدی را فقط از مجاری رسمی معتبر پیگیری کنند.

وی آبگرفتگی برخی از اراضی و معابر را ناشی از شدت بارش عنوان کرد.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصرف برق استانهای غربی نگران‌کننده است!

هشداری برای خاموشی‌ در روزهای داغ تابستان

مرصادنیوز: مسئولان حوزه برق با اشاره به افزایش مصرف برق در کشور و به ویژه نواحی غربی در مورد اعمال خاموشی‌ها با این وجود هشدار می‌دهند.

پربازدیدها