کد مطلب: 371630
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۷:۳۲

مدیرکل مدیریت بحران کرمانشاه:

برآورد خسارت اولیه سیل در کرمانشاه بیش از ۱۸۰ میلیارد تومان است

مرصادنیوز: مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه گفت: برآورد خسارت اولیه سیل در کرمانشاه بیش از ۱۸۰ میلیارد تومان به زیرساخت‌های کشاورزی، راه و زیر ساخت شهرداری است.

جلیل بالایی در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: اکنون در ستاد بحران در حال جمع‌بندی گزارش اولیه دستگاه‌های اجرایی هستیم و تا کنون بیش از ۱۸۰ میلیارد تومان ارزیابی اولیه نشان از خسارت وارده به زیرساخت‌های کشاورزی، راه و زیر ساخت شهرداری است که در اولین فرصت عدد قطعی نیز اعلام خواهد شد.

وی افزود: اگرچه با کاهش بارندگی‌ها سطح آب کاهش یافته اما کماکان این هشدار وجود دارد و امکان طغیان چشمه‌ها و رودخانه‌ها وجود دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه یادآور شد: به دنبال سیلابی که در سرپل ذهاب ایجاد شد جابجایی و اسکان ۳۵ کانکس که در حریم رودخانه الوند قرار داشتن در دستور کار قرار گرفت و محل اسکان موقت در سالن‌های ورزشی برای آنها نیز فراهم شده است.

وی گفت: به دنبال این بارش‌ها ۴۶ روستا با مشکل تأمین آب مواجه شدند که مشکل آنها برطرف شده و مابقی کماکان مشکل آب دارند که از طریق تانکر آبرسانی سیار صورت می‌گیرد.

بالایی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر تمام راه‌های شهری و روستایی باز و همچنین پل‌های آسیب دیده بازسازی شده است و هیچ گونه مشکل مسدودی راه نداریم.

وی با بیان اینکه هیچ گونه قطعی برق و گاز در روستاها و شهرها نداریم گفت: کماکان فضای اعلام آماده باش ستاد بحران تا اطلاع ثانوی ادامه دارد و هیچ گونه نگرانی برای امدادرسانی دستگاه‌های خدمات‌رسان نداریم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصرف برق استانهای غربی نگران‌کننده است!

هشداری برای خاموشی‌ در روزهای داغ تابستان

مرصادنیوز: مسئولان حوزه برق با اشاره به افزایش مصرف برق در کشور و به ویژه نواحی غربی در مورد اعمال خاموشی‌ها با این وجود هشدار می‌دهند.

پربازدیدها