کد مطلب: 372525
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۷:۳۶

استاندار کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

اقدام آمریکا محبوبیت سپاه را صدچندان کرد /من هم یک سپاهی‌ام

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه با بیان اینکه اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه محبوبیت این نهاد را صدچندان کرد، گفت: ملت با تمام قدرت و توان پشت سپاه ایستاده است.

هوشنگ بازوند در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد در خصوص اقدام اخیر ترامپ مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران اظهار داشت: من در یک جمله می توانم بگویم" من هم یک سپاهی هستم".

وی افزود: به نظر من و همانطور که دیده می شود، این اقدامی که آمریکا و ترامپ انجام دادند در افکار عمومی محبوبیت سپاه را صد چندان کرد.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: این اقدام یک وفاق ملی در بین ملت ایران به وجود آورد و همه امروز این شعار را که "من هم یک سپاهی ام" سر داده و عکس پروفایلشان را آرمان سپاه می زنند.

وی خاطرنشان کرد: به عقیده من این اقدام آمریکا و ترامپ نشان داد که محبوبیت سپاه چقدر در بین ملت ایران زیاد است.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: کشور ایران با تمام قدرت و توان پشت سپاه ایستاده است و با این اتهام هم هیچ اتفاقی نمی افتد جز اینکه اتحاد، وفاق و انسجام ملی بین مردم زیاد شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

یک کارشناس مسائل بین الملل:

تعمیق دوقطبی نژادی، آمریکا را به سمت بحران می‌کشاند

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: تعمیق دوقطبی نژادی در آمریکا که ترامپ هم به آن دامن می‌زند این کشور را به سمت بحران می‌کشاند.

آخرین اخبار

پربازدیدها