کد مطلب: 372674
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۳:۷

همزمان با سراسر کشور صورت می‌گیرد؛

برگزاری راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران در کرمانشاه

مرصادنیوز: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در اطلاعیه ای از مردم انقلابی استان کرمانشاه دعوت کرد تا در راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران حضور یابند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در اطلاعیه‌ای از آحاد مردم شهید پرور، بصیر و انقلابی استان کرمانشاه دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: اقدام نابخردانه و غیرقانونی رئیس جمهور رژیم مستکبر امریکا در قرار دادن نام پرافتخار و پرآوازه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی را محکوم می‌کنیم.

از مردم بصیر و انقلاب استان کرمانشاه دعوت می‌شود تا همزمان با سراسر کشور پس از اقامه نماز پرصلابت عبادی سیاسی جمعه این هفته ۲۳ فروردین ماه در راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شرکت و انزجار خود را از اقدام سخیف طاغوت اعظم آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش صیهونیستی اعلام نمایند.

این مراسم در کرمانشاه از مسجد جامع به سمت میدان آزادی برگزار می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب:

تحول در قوه قضائیه را بدون اغماض عملیاتی کنید

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به برنامه تهیه‌شده برای تحول در قوه قضائیه، خطاب به رئیس دستگاه قضا گفتند: همین برنامه‌ خوبی که تهیه و تدوین شده را، طبق زمان‌بندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید.

آبی بر آتشِ هجمه‌های بی‌پروا

اعتمادسازی با سرمشق‌هایی جدید قضایی

پرواز روح را در مشهد‌الشهدای غرب تجربه کنید؛

رونق گردشگری جنگ در سرزمین مجاهدت‌های خاموش

پربازدیدها