کد مطلب: 372742
شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۰:۲

صبح امروز؛

وزیر صمت از چند واحد صنعتی کرمانشاه بازدید کرد

مرصادنیوز: وزیر صنعت، معدن و تجارت از چند واحد صنعتی استان کرمانشاه بازدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز شنبه از واحد در حال ساخت قوطی سازی زمزم و شرکت فرش زاگرس بازدید کرد.

وی در این بازدید گفت: شرکت قوطی سازی زمزم در مراحل پایانی کار است و در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

رحمانی همچنین در بازدید از فرش زاگرس بیان داشت: این واحد صنعتی نیز تکنولوژی بسیار مدرنی دارند و در زمینه بازارهای صادراتی نیز بسیار فعال است.

وی با تاکید بر لزوم رفع مشکلات واحدهای تولیدی تصریح کرد: برای رفع این مشکلات تلاش خواهیم کرد.

گفتنی است، ساخت واحد قوطی سازی زمزم کرمانشاه از سال ۸۸ در زمینی به وسعت ۲۲ هکتار و در زیربنای ۲۲ هزار متر مربع و سرمایه گذاری حدود هزار میلیارد تومان احداث شده است.

این واحد تولیدی در حال حاضر ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تمام تجهیزات آن نصب شده و تنها تولید آزمایشی این واحد باقی مانده است.

شرکت قوطی‌سازی زمزم ظرفیت تولید یک میلیارد قوطی نوشابه در سال را دارد و برای ۱۴۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد می‌کند.

دیدار با استاندار کرمانشاه، بازدید از واحدهای صنعتی، بازدید از دو مرز خسروی و پرویزخان، حضور در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی، حضور در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ازجمله برنامه‌های سفر دوروزه وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان کرمانشاه است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

با برگزاری مجمع عمومی صورت گرفت؛

گام محکم نیروهای انقلابی برای پیروزی در انتخابات

مرصادنیوز: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان کرمانشاه با برگزاری اولین مجمع خود گام محکمی برای پیروری در انتخابات برداشت.

پربازدیدها