کد مطلب: 372826
یکشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۴:۲۲

مدیرکل تامین اجتماعی کرمانشاه مطرح کرد

فراهم شدن مشاهده سوابق بیمه تأمین اجتماعی به صورت غیرحضوری

مرصادنیوز: مدیرکل تأمین اجتماعی استان کرمانشاه از فراهم شدن مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی به صورت غیرحضوری خبر داد.

حمید رضا قاسمی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: امسال با توجه به وضعیت اقتصادی موجود اولویت کاری خود را ارتقای خدمت رسانی به مردم قرار داده‌ایم.

وی گفت: در این میان درصدد ارائه ۶۵ خدمت غیر حضوری هستیم که به زود در مرحله نخست ۲۰ تا ۲۵ خدمت آن راه اندازی می‌شود.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه در این خدمات مردم در منزل و بدون مراجعه به شعبات تأمین اجتماعی خدمات مورد نیاز را دریافت می‌کنند عنوان کرد: در ابتدا خدمات ساده‌تر را به صورت پایلوت ارائه خواهیم کرد و به زودی سایر خدمات غیرحضوری نیز اعلام و قابل ارائه می‌شود.

وی تصریح کرد: بر این مبنا می‌توان گفت برای مشاهده سوابق بیمه دیگر نیازی به مراجعه به شعبه نیست در حالی که قبلاً باید به صورت مکتوب استعلام گرفته می‌شد همچنین امکان پرداخت بیمه‌ها و بدهی‌های کارفرماها به صورت غیر حضوری فراهم شده است.

قاسمی گفت: سایر خدمات غیرحضوری ارائه شده نیز پس از بررسی و انجام مطالعات کارشناسی نرم افزار مربوطه به صورت نهایی اعلام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در استان ما با توجه به مشکلات اقتصادی و بیکاری، وضعیت بیمه شدگان تحت پوشش نسبت به کشور زیاد نیست با این حال طی یک سال گذشته با افزایش یک درصدی، جمعیت تحت پوشش از ۳۸.۵ درصد به ۳۹.۵ درصد افزایش یافت.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان کرمانشاه عنوان کرد: همچنین در قالب بیمه زنان خانه دار و بیمه دانشجویی درصدد خدمت رسانی به مردم هستیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها