کد مطلب: 372879
دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۱:۲۰

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس:

دستور ابلاغ چارت اداری اداره کل راه‌آهن کرمانشاه صادر شد

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: روز گذشته دستور صدور چارت اداری اداره کل راه آهن کرمانشاه صادر شد.

احمد صفری در گفتگو با  خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: از زمانی که راه آهن به کرمانشاه آمد با آقای آخوندی برای داشتن چارت سازمانی و راه اندازی اداره راه آهن صحبت شد.

وی افزود: این مهم با توجه به اینکه ما بیکارترین استان کشور هستیم ضرورت دارد تا افراد واجدالشرایط به کارگیری شوند و ما هم مانند سایر استان‌ها به جای یک ایستگاه راه آهن صاحب اداره راه آهن شویم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمان آقای آخوندی این پیگیری‌ها انجام شد گفت: با روی کار آمدن آقای اسلامی وزیر وقت راه نیز این پیگیری‌ها ادامه یافت.

وی بیان داشت: پس از اینکه راه آهن همدان به عنوان مرکز راه آهن غرب شناخته شد و در پی اعتراض مردم مجدداً نامه‌ای به وزیر نوشته شد که چرا کرمانشاه با داشتن ۴۵۰ تا ۵۰۰ کیلومتر ریل گذاری مرکز راه آهن غرب شناخته نشده اما همدان با ۱۵۰ کیلومتر مرکز شناخته شده است؟

صفری خاطرنشان کرد: این پیگیری‌ها ادامه یافت و ادامه کار به معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور استخدامی کشور محول شد که پس از مکاتبه با وی روز گذشته دستور صدور چارت سازمانی راه آهن کرمانشاه به وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شد.

وی با عنوان اینکه کار در شرکت راه آهن کاری تخصصی است بیان کرد: امیدواریم در کمترین زمان ممکن با برگزاری آزمون نیروهای واجدالشرایط در اداره راه آهن کرمانشاه به کارگیری شوند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

اینجا خبری از رونق تولید نیست؛

شکستن شاخ غول صنعتی کرمانشاه با واردات چینی

مرصادنیوز: طلسم رکود 9 ساله کارخانه اسیدستریک کرمانشاه را هیچکس تاکنون نتوانسته بشکند و این غول صنعتی در جدال با واردات چینی و بنگاه داری بانکها دست و پنجه نرم می‌کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه مطرح کرد:

جزئیات درصد افزایش حقوق نقاط جنگ زده/ کسر اقلام عملی شده

در کارگروه میراث فرهنگی کرمانشاه؛

کریدور گردشگری «بیستون_طاقبستان» تصویب شد

پربازدیدها