کد مطلب: 372888
دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۲:۴۵

فرماندار قصرشیرین:

زلزله ۴.۳ ریشتری قصرشیرین خسارتی به همراه نداشت

مرصادنیوز: فرماندار قصرشیرین گفت: زلزله ۴.۳ ریشتری این شهرستان نه تنها خسارتی به همراه نداشت، خطری را هم متوجه شهروندان نکرد.

مرادعلی تاتار در گفتگو با  خبرنگار مرصادنیوز در خصوص خسارت زلزله ۴.۳ ریشتری امروز دوشنبه گفت: این زمین لرزه هیچ خسارتی به همراه نداشت.

فرماندار قصرشیرین افزود: این زمین لرزه خسارتی به همراه نداشت و هیچ خطر و هراسی را نیز متوجه مردم شهرستان نکرد.

وی محل وقوع این زمین لرزه را حوالی قصر شیرین از استان کرمانشاه و در ۱۲ کیلومتری آن عنوان کرد و گفت: محل این زمین لرزه در ۱۴ کیلومتری سرپل ذهاب و ۴۰ کیلومتری ازگله مخابره شده است.

تاتار نزدیکترین مراکز استان‌ها به این زمین لرزه را ایلام به فاصله ۱۱۴ کیلومتر و کرمانشاه به فاصله ۱۲۷ کیلومتر عنوان کرد.

گفتنی است، زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴.۳ ریشتر ساعت ۱۱ و ۴ دقیقه و ۳۰ ثانیه امروز دوشنبه ۲۶ فروردین در عمق ۱۳ کیلومتری زمین در قصر شیرین رخ داد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با مرصاد:

استراتژی تشدید فشار آمریکا از سر عجز مقابل ایران است

مرصادنیوز: کارشناس مسائل سیاسی معتقد است که این استراتژی تشدید فشار امریکا به دلیل عجز در مقابل ایران و از سر عدم اجماع جهانی برای مقابله با ایران است.

پربازدیدها