کد مطلب: 372888
دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۲:۴۵

فرماندار قصرشیرین:

زلزله ۴.۳ ریشتری قصرشیرین خسارتی به همراه نداشت

مرصادنیوز: فرماندار قصرشیرین گفت: زلزله ۴.۳ ریشتری این شهرستان نه تنها خسارتی به همراه نداشت، خطری را هم متوجه شهروندان نکرد.

مرادعلی تاتار در گفتگو با  خبرنگار مرصادنیوز در خصوص خسارت زلزله ۴.۳ ریشتری امروز دوشنبه گفت: این زمین لرزه هیچ خسارتی به همراه نداشت.

فرماندار قصرشیرین افزود: این زمین لرزه خسارتی به همراه نداشت و هیچ خطر و هراسی را نیز متوجه مردم شهرستان نکرد.

وی محل وقوع این زمین لرزه را حوالی قصر شیرین از استان کرمانشاه و در ۱۲ کیلومتری آن عنوان کرد و گفت: محل این زمین لرزه در ۱۴ کیلومتری سرپل ذهاب و ۴۰ کیلومتری ازگله مخابره شده است.

تاتار نزدیکترین مراکز استان‌ها به این زمین لرزه را ایلام به فاصله ۱۱۴ کیلومتر و کرمانشاه به فاصله ۱۲۷ کیلومتر عنوان کرد.

گفتنی است، زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴.۳ ریشتر ساعت ۱۱ و ۴ دقیقه و ۳۰ ثانیه امروز دوشنبه ۲۶ فروردین در عمق ۱۳ کیلومتری زمین در قصر شیرین رخ داد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

حامیان فتنه باید از دولت کنار گذاشته شوند /مشکلات اقتصادی دستاویز فتنه جدید

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم کنار گذاشتن حامیان فتنه از دولت بر دستاویز قرار گرفتن مشکلات معیشتی برای فتنه جدید تصریح کرد که رهبر معظم انقلاب پیشتر هشدار دادند.

پربازدیدها