کد مطلب: 372898
دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۳:۵۹

رئیس اداره مخابرات شهرستان اسلام آبادغرب مطرح کرد

خسارت بیش از 2میلیارد و800 میلیون ریالی سیل و رانش زمین به زیرساخت های مخابراتی شهرستان اسلام آبادغرب

مرصادنیوز: رئیس اداره مخابرات شهرستان اسلام آبادغرب گفت: بر اثر سیل اخیر و رانش زمین بیش از 2میلیاردو800 میلیون ریال به زیرساخت های مخابراتی شهرستان خسارت وارد شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اكبر حاصلي در گفتگو با اسلام آباد خبر، اظهار کرد: : بر اثر سیل اخیر و رانش زمین بیش از 2میلیاردو800 میلیون ریال به زیرساخت های مخابراتی شهرستان خسارت وارد شده است.

 

وی افزود: به علت تخریب پل روستای ونایی،  کابل 300زوجی بین  روستاهای ونایی و چغاگل و پیرگه قطع شد و بیش از 50میلیون تومان خسارت به تأسیسات مخابرات وارد شد.

 

مهندس حاصلي گفت: به علت اینکه امکان کابل کشی زمینی به علت تخریب پل وجود نداشت تا بازسازی پل این ارتباط به صورت موقت و هوایی بانصب تیر در دو طرف رودخانه و سه رشته کابل 100زوجی برقرار شد.

 

وی عنوان کرد: به علت بارش شدید باران و رانش زمین  فیبر نوری  روستای تپه گله بیش از 6 بار قطع شد  که مجددا" بازسازی  و ارتباط برقرار گردید که در این روستا با قطع فیبر بیش از 200میلیون تومان به مخابرات خسارت وارد گردید.

 

رئیس اداره مخابرات شهرستان اسلام آبادغرب خاطرنشان کرد: همچنین  روز گذشته  به علت رانش زمین فیبر ارتباطی ایستگاه مخابراتی امام زاده حسن(ع) قطع شد که همکاران بلافاصله به محل اعزام شدند و نسبت به ترمیم موقت فیبر اقدام شد و ارتباط روستاهای این منطقه که قطع شده بود وصل گردید

تصاویر تکمیلی: 
 
 
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با مرصاد:

استراتژی تشدید فشار آمریکا از سر عجز مقابل ایران است

مرصادنیوز: کارشناس مسائل سیاسی معتقد است که این استراتژی تشدید فشار امریکا به دلیل عجز در مقابل ایران و از سر عدم اجماع جهانی برای مقابله با ایران است.

پربازدیدها