کد مطلب: 373185
جمعه ۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۶:۳۲

فرمانده صهیونیست:حزب‌الله می‌تواند هر روز ۱۰۰۰ موشک به سمت ما شلیک کند

مرصادنیوز: یک فرمانده ارشد ارتش رژیم صهیونیستی با اذعان به توانمندی بالای حزب الله لبنان تاکید کرد در صورت بروز هرگونه جنگ، حزب الله قادر خواهد بود که هر روز هزار موشک به سمت مناطق اشغالی شلیک کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرتیپ یوآل استریک فرمانده منطقه شمالی ارتش رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با سایت صهیونیستی والاه گفت حزب الله یک سازمان جدی است، آموزش فرا می‌گیرد و از گذشته درس می‌گیرد، معتقدم حزب الله بر اساس یک جدول زمان بندی شده در راستای تجهیز خود حرکت خواهد کرد، این جنبش به این چشم دوخته است به صورت اساسی به عناصری مجهز شود که تحقق پیروزی و  دستاورد بزرگ در آغاز جنگ را تضمین کند.

وی درباره ارزیابی خود از نبرد آینده اظهار داشت شکی نیست که منطقه شمالی با بیشترین میزان آتش روبرو خواهد شد به ویژه منطقه مرزی، پایگاه‌ها، پایگاه‌های قرار گرفته شده در مرزها و زیر ساخت‌ها بیشترین میزان آتش را دریافت خواهد کرد، این عنصر بسیار مهم در طرح فعال شدن آتش حزب الله در جنگ آینده خواهد بود که از تمام آنچه در جبهه جنوبی یا در عملیات صخره سخت(حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه) یا نبردهای سابق رخ داد، متفاوت خواهد بود، این مسئله در اندازه‌ها یا همان سطح قدرت رخ نخواهد داد.. حزب الله یک سازمان کاملا متفاوت است.

این فرمانده ارشد رژیم صهیونیستی ابراز عقیده کرد که حزب الله می تواند روزانه هزار موشک(به سمت مناطق اشغالی) شلیک کند، وقتی به زمینه‌ها و آمار و ارقام نگاه کنید، قطعا آنها(حزب الله) می توانند هزار موشک شلیک کنند.

استریک همچنین در مصاحبه دیگری که با روزنامه یدیعوت آحارانوت انجام داده، درباره توانمندی دفاعی حزب الله چنین گفته است : حزب الله بزرگترین چالش برای اسرائیل است، در عمل این جنبش همچون ارتشی است که توانمندی‌هایی در اختیار دارد که بیشترین چالش را برای جبهه داخلی اسرائیل به وجود می آورد، به همین سبب از نظر من، تنها تهدید نیست، ولی تهدید محوری و مرکزی است، حزب الله همچنان برای ورود به اراضی ما(مناطق اشغالی 1948) طرح ریزی می کند، البته ما اجازه رخ دادن آن را نخواهیم داد و این طرح را خنثی خواهیم کرد.

وی ابراز عقیده کرد بزرگترین چالش برای ما، کوتاه بودن زمانی است که جبهه  داخلی در معرض تهدیدها قرار می گیرد، معتقدم ما باید در سری ترین زمان ممکن، جبهه داخلی را از این تهدیدها دور کنیم، ولی این مسئله به این معنا نیست که عملیات نظامی کوتاه خواهد بود، آنچه اینجا انجام می دهم، معادله بسیار ساده است، اینکه نبرد را برای غیرنظامیان کوتاه کنیم، نبردی که برای ارتش خیلی طولانی خواهد بود.

این ژنرال صهیونیست که از توانمندی‌های روزافزون حزب الله در عرصه به چالش کشیدن رژیم صهیونیستی و دفاع در برابر هرگونه تجاوز این رژیم نگران است، افزود باید توانمندی هجومی حزب الله علیه شمال را در اسرع وقت متوقف کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سهم یک‌میلیون شهروند از جشن‌های ولایت فقط برگزاری جشن در یک پارک بود؛

هزینه «شب‌های نیلوفری» از جیب کارگران شهرداری؟!

مرصادنیوز: سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه در واکنش به خبر مرصاد در مورد عدم برگزاری جشن‌های دهه ولایت از برگزاری این جشن‌ها تنها در یکی از پارک‌های این شهر یک میلیون‌نفری خبر داد.

رئیس بنیاد بین المللی غدیر در کرمانشاه:

جشن بزرگ ۱۰ هزار نفری «غدیر» در کرمانشاه برگزار می‌شود

۳۳۶ بنگاه اقتصادی از مدار تولید خارج شدند؛

تیغ تیز «رکود» بر گردن ۵ هزار کارگر کرمانشاهی!

پربازدیدها