کد مطلب: 373606
شنبه ۱۳۹۸/۲/۷ - ۹:۲۵

رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار کرمانشاه:

عدم پرداخت اضافه حقوق مناطق جنگی به کارگران کرمانشاهی تبعیض است

مرصادنیوز: رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان کرمانشاه عدم اجرای قانون خدمات کشوری و افزایش حقوق مناطق جنگی برای کارگران را تبعیض بین آنها و کارمندان دانست.

اولیا علی بیگی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز در خصوص تفاوت قائل شده در افزایش حقوق‌ها برای مناطق جنگی پس از قرار گرفتن کرمانشاه در لیست این مناطق، گفت: این اتفاقی که در استان کرمانشاه افتاده به اعتقاد من تبعیض آشکار بین کارگران و کارمندان دولت است.

کارگران و خانواده‌هایشان نیز در معرض آثار مخرب جنگ بوده‌اند

رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان کرمانشاه افزود: به هر حال همه مردم در زمان جنگ و هم اکنون در این استان زندگی کرده و می‌کنند و در واقع اگر دوران جنگ آثار مخربی برای استان ما داشته است، هم کارمندان هم کارگران و هم خانواده‌های آنها مشمول این آثار مخرب بوده‌اند.

وی تاکید کرد: معتقدم که در این خصوص در حق جامعه کارگری بی انصافی اتفاق افتاده است و امیدوارم که نمایندگان محترم مجلس در این خصوص هم تصمیم معقول و منطقی را اتخاذ کنند و اجازه ندهند بیش از این حق و حقوق جامعه کارگری تضییع شود.

جامعه کارگری در دوران دفاع مقدس بیشترین حضور را در جبهه داشته‌اند

علی بیگی تاکید و یاد آوری کرد: در دوران دفاع مقدس جامعه کارگری بیشترین حضور را در جبهه داشته و در کنار آحاد جامعه در جبهه‌ها نقشی فعال و مؤثر ایفا کرده است و امروز حق این نیست وفاداری و زحماتی که این جامعه برای انقلاب و نظام کشیده‌اند، مورد بی‌توجهی قرار گیرد.

طبق تاکید و تأیید مقام معظم رهبری کارگران همواره وفادارترین قشر به جامعه و انقلاب بوده‌اند

به گفته وی حتی مقام معظم رهبری بارها و بارها به این مسئله تاکید کرده‌اند و اشاره داشته‌اند و تأیید فرمودند که وفادارترین قشر به جامعه و انقلاب، جامعه کارگری بوده و همواره در کنار نظام بوده‌اند و هیچ گاه بر علیه نظام و در مقابل نظام قرار نگرفته‌اند.

علی بیگی تاکید کرد: وقتی که عالی‌ترین مقام مملکتی این حرف را می‌زند نباید ما با تصمیمات و قوانین و مقررات به گونه‌ای رفتار کنیم که حقوق این جامعه محروم و مستضعف و محجوب را تضییع کنیم.

رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان کرمانشاه در پایان افزود: اعتقاد ما این است که باید در این خصوص عادلانه رفتار شود و حقوق این جامعه همچون کارمندان تأمین و پرداخت شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سریال ادامه‌دار تخلفات سازمان‌یافته

انهدام یک باند فساد اداری در کرمانشاه

مرصادنیوز: یک باند فساد اداری در یکی از ادارات کرمانشاه منهدم شده که پرونده آنها در دادگاه رسیدگی به تخلفات اداری در حال پیگیری است.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کرمانشاه:

تصمیمات نابخردانه مسئولان، تغییر در مجلس را ضروری کرده است

مدیرکل نظارت بر سرویس های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات رادیویی:

پرونده ارزش افزوده در کشور ۱.۶ میلیون نفر شاکی دارد

پربازدیدها