کد مطلب: 374845
چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۲:۱۷

استاندار کرمانشاه مطرح کرد

لزوم اجرای سند پیشگیرانه بیماری‌های غیرواگیر توسط دستگاه‌های اجرایی

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه بر اجرایی شدن سند پیشگیرانه بیماری‌های غیرواگیر توسط دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند صبح امروز چهارشنبه در کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد طرح غربالگری کنترل فشار خون بالا را بسیار مهم دانست و اظهار داشت: همه ما در این راستا تکلیف داریم به دانشگاه علوم پزشکی کمک کنیم.

وی با بیان اینکه این طرح می‌تواند با افزایش آگاهی مردم نگرانی‌ها را برطرف کرده و سلامت جامعه را ارتقا دهد، افزود: باید یک بسیج عمومی برای اجرای طرح کنترل فشار خون شکل گیرد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: در راستای سند پیشگیرانه بیماری‌های غیرواگیر که با رویکرد کنترل فشار خون بالا در دست اجرا است ما به صورت رسمی ️همه دستگاه‌ها را موظف به اجرا خواهیم کرد تا بتوانند در زمینه‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی را یاری کنند.

وی در ادامه به اقدامات شایسته دانشگاه علوم پزشکی در زلزله سال ۹۶ اشاره کرد و یادآور شد: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از تهدید زلزله یک به عنوان فرصت استفاده کرد و با دعوت از خیرین سلامت توانست ۱۴۰ میلیارد تومان تسهیلات غیر دولتی را برای خرید تجهیزات و نوسازی و افزایش امکانات، جذب کند.

بازوند گفت: همچنین در جذب سرمایه گذار خارجی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حال پیگیری یک بیمارستان هستند که توانست ۱۲۰ میلیون یورو مسدودی و موافقت اصولی وزارت اقتصاد دارایی را به این منظور جلب کند.

وی تصریح کرد: ️دانشگاه علوم پزشکی یکی از دانشگاه‌های کارآمد و شکوفا در کشور محسوب می‌شود که در مقایسه با سایر استان‌ها از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سهم یک‌میلیون شهروند از جشن‌های ولایت فقط برگزاری جشن در یک پارک بود؛

هزینه «شب‌های نیلوفری» از جیب کارگران شهرداری؟!

مرصادنیوز: سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه در واکنش به خبر مرصاد در مورد عدم برگزاری جشن‌های دهه ولایت از برگزاری این جشن‌ها تنها در یکی از پارک‌های این شهر یک میلیون‌نفری خبر داد.

رئیس بنیاد بین المللی غدیر در کرمانشاه:

جشن بزرگ ۱۰ هزار نفری «غدیر» در کرمانشاه برگزار می‌شود

۳۳۶ بنگاه اقتصادی از مدار تولید خارج شدند؛

تیغ تیز «رکود» بر گردن ۵ هزار کارگر کرمانشاهی!

پربازدیدها