کد مطلب: 374847
چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۲:۳۲

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی کرمانشاه عنوان کرد

پلمب ۳۴ واحد صنفی متخلف در کرمانشاه از ابتدای ماه مبارک رمضان

مرصادنیوز: معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ۳۴ واحد صنفی متخلف از ابتدای ماه مبارک رمضان با پیگیری پلیس و حکم قضائی پلمب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا آمویی با اشاره به شناسایی ۴۰۰ واحد صنفی که در ۸ روز سپری شده از ماه مبارک رمضان شئونات این ماه را رعایت نکرده بودند، اظهار داشت: ۳۴ واحد متخلف نیز با پیگیری پلیس و حکم قضائی پلمب شد.

وی افزود: این اقدام در راستای مطالبات عمومی و خواسته‌های شهروندان برای حفظ حرمت این ماه عزیز انجام شده است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه عنوان کرد: پلیس همواره تلاش کرده تا رضایت عموم مردم را جلب و در راستای خواسته‌ها و مطالبات آنها گام بردارد که یکی از این مطالبات در ماه ضیافت الهی برخورد با مصادیق روزه خواری است.

وی گفت: در همین راستا و برای پاسخگویی به مطالبات عمومی علاوه بر برخورد با واحدهای صنفی متخلف، در ۸ روز سپری شده از ماه مبارک رمضان به ۲۲۲ تن از رانندگان درون شهری که شئونات این ماه مبارک را رعایت نکرده بودند، تذکر لازم داده شده و ۱۴ دستگاه خودرو نیز توقیف و روانه پارکینگ شده‌اند.

این مقام انتظامی در ادامه از ارائه تذکر و ارشادهای لازم به ۹۶۲ تن از شهروندانی که در سطح استان تظاهر به روزه خواری کرده بودند خبر داد و گفت: از ۷۵۸ نفر آنها تعهد لازم جهت عدم تکرار اقدام مشابه اخذ شد.

وی همچنین با اشاره به دستگیری ۲۰۴ نفر از افراد روزه خوار توسط پلیس اظهار داشت: ۶۷ نفر از این افراد با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه پلیس همواره با افرادی که شئونات ماه مبارک رمضان را رعایت نکرده‌اند، برخورد کرده است، یادآور شد: این برخورد بنا بر خواسته عموم شهروندان قاطعانه و مطابق قانون بوده است.

وی ادامه داد: آنچه که واضح و روشن است لزوم ورود همه دستگاه‌های فرهنگی به موضوع تظاهر به روزه خواری در سطح جامعه و کمک آنها به پلیس برای مقابله با این مسئله است.

آمویی یادآور شد: در همین راستا جا دارد نهادهای فرهنگی و افراد صاحب کلام و ذی نفوذ که جایگاه اجتماعی خوبی نیز میان مردم دارند به کمک پلیس آمده و با فرهنگ سازی زمینه پاسداشت ماه مهمانی خداوند را بیش از پیش فراهم کنند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه در پایان تذکر لسانی از سوی مردم به افراد متظاهر به روزه خواری را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت: مسافران و شهروندانی هم که قادر به روزه گرفتن نیستند خوب است به حرمت این ماه عزیز و همچنین رعایت حقوق دیگر همشهریان خود از خوردن و آشامیدن در سطح شهر و معابر عمومی خودداری کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سهم یک‌میلیون شهروند از جشن‌های ولایت فقط برگزاری جشن در یک پارک بود؛

هزینه «شب‌های نیلوفری» از جیب کارگران شهرداری؟!

مرصادنیوز: سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه در واکنش به خبر مرصاد در مورد عدم برگزاری جشن‌های دهه ولایت از برگزاری این جشن‌ها تنها در یکی از پارک‌های این شهر یک میلیون‌نفری خبر داد.

رییس سازمان بسیج حقوقدانان کرمانشاه:

ستاد مطالبه‌گری حقوق عامه راه‌اندازی شده است

رئیس بنیاد بین المللی غدیر در کرمانشاه:

جشن بزرگ ۱۰ هزار نفری «غدیر» در کرمانشاه برگزار می‌شود

۳۳۶ بنگاه اقتصادی از مدار تولید خارج شدند؛

تیغ تیز «رکود» بر گردن ۵ هزار کارگر کرمانشاهی!

پربازدیدها