کد مطلب: 375434
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۴:۴۶

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) کرمانشاه:

رسانه‌ها در بیان توطئه‌های دشمن نقش مهمی دارند

مرصادنیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه نقش رسانه ها را در بیان توطئه‌های دشمن مهم و اثرگذار دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت‌الاسلام شمس‌اله جلیلیان پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیران خبرگزاری‌ها و رسانه‌های اصولگرای استان کرمانشاه با یادآوری خدمات تبلیغی امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) در بیان واقعیات واقعه عاشورا و رسالت قیام امام حسین (ع)، از رسانه‌ها خواست تا این بزرگواران را در حوزه فعالیتشان به عنوان الگو قرار دهند.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های ارزشی در شرایط امروز کشور رسالت سنگین‌تری بر دوش دارند، افزود: در این جنگ همه جانبه که دشمن به راه انداخته و در فضای مجازی با بیش از ۲۸۰ رسانه و شبکه فارسی زبان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شبانه‌روزی فعالیت می‌کند و به دنبال تخریب جایگاه ایران و پیاده کردن اهداف دنیای استکبار با جنگ روانی، رسانه‌ها نقش مهمی دارند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: دشمن از اول انقلاب تا امروز در تمام ابعادی که جنگ به راه انداخته شکست خورده و حالا به جنگ روانی و رسانه‌ای روی آورده است.

حجت‌الاسلام جلیلیان بر وظیفه خطیر رسانه‌ها در این جنگ تمام عیار اقتصادی تاکید کرد و گفت: به موقع بیان کردن مطالب و در نظر داشتن اقتضای حال هم از دیگر ضروریات کار رسانه محسوب می‌شود.

وی همچنین لزوم بیان تأثیرگذار مطالب را مورد تاکید قرار داد و افزود: امانت داری هم در کار رسانه بسیار حائز اهمیت است چراکه جلب اعتماد مردم را در پی دارد و این بحث را باید تقویت کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه یکی از مصادیق بحث آتش به اختیار بودن را کار رسانه‌ها در انعکاس مسائل عنوان کرد و گفت: البته شرایط حساس کشور را هم باید در نظر گرفت.

وی با اشاره بر تلاش دشمن برای کاشتن بذر یاس در دل مردم بیان داشت: آنها در اتاق‌های فکرشان عامل شکست‌هایشان در ایران را عدم درک حیطه تأثیرگذاری ولایت فقیه عنوان می‌کنند و لذا باید توجه داشت که دشمن به دنبال جدا کردن مردم از ولایت فقیه است.

حجت‌الاسلام جلیلیان تبلیغات دشمن در فضای مجازی علیه نظام را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در این زمینه هم رسانه‌ها در بیان توطئه‌های دشمن نقش مهمی دارند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه در پایان به در پیش بودن روز جهانی قدس اشاره و خاطرنشان کرد: در آستانه روز قدس قرار داریم که بسیار تعیین کننده است، امسال با هر سال تفاوت می‌کند و با توجه به شرایط جدید منطقه حضور مردم تأثیرگذار و قوت قلب به مردم قدس برای مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

نگاه سیاسی دولت به بودجه 99 مشهود است

مرصادنیوز:عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: نگاه سياسی دولت به بودجه 99 با توجه به کاهش بودجه های فرهنگی و قرآنی مشهود است.

رئیس گروه بیماری‌های واگیر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مطرح کرد

ابتلای بیش از ۱۳۰۰ کرمانشاهی به آنفلوانزا /۶ نفر جان باختند

در همایش تجلیل از خادمین اربعین حسینی صورت گرفت

قدردانی آیت الله علما از مجموعه سپاه برای خدمت‌رسانی در اربعین

پربازدیدها