کد مطلب: 375722
یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۵:۵۵

استاندار کرمانشاه:

مجوزهای لازم برای آغاز عملیات اجرایی هتل بیمارستان ویانا صادر شد

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه از صدور مجوزهای لازم برای آغاز عملیات اجرایی هتل بیمارستان ویانا در این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند ظهر امروز یکشنبه در نشست ستاد جذب سرمایه‌گذاری اظهار داشت: اولویت مدیریت ارشد استان واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی توانمند است؛ سرمایه گذارانی که بدون نیاز به تسهیلات دولتی توان اجرای پروژه را داشته باشند.

وی افزود: سه سرمایه گذار برای پروژه گلخانه حیدرآباد بیستون اعلام آمادگی کرده‌اند که خوشبختانه هر سه برای اجرای پروژه نیازی به تسهیلات دولتی ندارند.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: همچنین مدیریت ارشد استان شرایطی مشابه را فراهم می‌کند تا مردم بتواند از خیر و برکت حضور دو سرمایه‌گذار توانمند دیگر برای ایجاد اشتغال برای جوانان بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه هنر یک مدیر باید این باشد که سرمایه گذارها را در استان نگه دارد، عنوان کرد: با پیگیری‌های شبانه روزی مقدمات را برای آغاز عملیات اجرایی پروژه هتل بیمارستان ویانا توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی در سراب قنبر آماده کرده است و انتظار می‌رود سرمایه‌گذار تا پایان خردادماه عملیات اجرایی را آغاز کند.

گفتنی است، در ستاد سرمایه گذاری خارجی ۴ دستور کار مورد بررسی قرار گرفت.

دستور کار اول بررسی میزان پیشرفت هتل بیمارستان گیلانغرب بود که توسط یک سرمایه گذاری خارجی قرار است انجام شود.

علی محمدی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه اظهار داشت: آخرین اقداماتی توسط این سرمایه گذار انجام شده است که پس از توافق با شهرداری وارد عملیات اجرایی خواهد شد.

وی افزود: هدف گذاری ما برای پایان خرداد است که به محض اینکه کارهای اداری به اتمام برسد وارد کار عملیاتی می‌شود.

دومین طرح، طرح واگذاری زمین گلخانه‌ای حیدرآباد هرسین به سرمایه گذار است.

محمدی در این خصوص گفت: برای این طرح ۳ سرمایه گذار اعلام آمادگی کردند و قرار است پس از بررسی‌های طرح در کمیته فنی نتیجه را اعلام و زمین را به یکی از آن ۳ سرمایه گذار جهت آغاز عملیات واگذار کنیم.

وی خاطر نشان کرد: البته از ظرفیت ۲ سرمایه گذار دیگر طبق نظر جهاد کشاورزی در مکان‌های دیگر استفاده خواهیم کرد و در صدد جذب آنها هستیم.

دستور کار سوم بررسی طرح گردشگری بین المللی بود که سرمایه گذار این طرح در جلسه حضور نداشت و تصمیم گیری در خصوص آن به جلسه بعدی موکول شد.

در دستور کار چهارم طرحی توسط یکی از سرمایه گذاران داخلی ارائه شد و آن پروژه احداث کارخانه گونی بافی و خوراک آبزیان است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه در خصوص این طرح گفت: قرار است طرح با بخشی از تسهیلات بانکی و بخشی از آورده نقدی سرمایه گذار در استان انجام شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

هزینه‌ای که ارسال اطلاعات غلط به عراقی‌ها روی دست کرمانشاه گذاشت!

خسارت‌های بسته ماندن یک مرز رسمی /«سومار» همچنان چشم‌انتظار

مرصادنیوز: بسته ماندن مرز سومار که ظاهرا به خاطر ارسال اطلاعات غلط به طرف عراقی رخ داده هر روز خسارت‌های زیادی را برای کرمانشاه به همراه دارد.

پربازدیدها