کد مطلب: 376379
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۱۲:۵۷

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس:

مقاومت کلیدواژه پیروزی است /تسلیم با منطق ملت سازگار نیست

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، مقاومت را کلیدواژه پیروزی ملت در برابر زورگویان دانست و گفت: تسلیم با منطق ملت سازگار نیست.

احمد صفری در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،   در خصوص اظهارات اخیر رهبر معظم انقلاب در مورد ضرورت مقاومت ملت اظهار داشت: مقام معظم رهبری روز گذشته در بیانات خود بر مقاومت به عنوان راه منطقی، عقلانی و فطری ملتها در برابر زورگویی ها تاکید کردند و این همان راهی است که ملت ایران در چهل سال اخیر پیموده و حتما ادامه خواهد داد.

وی بر ضرورت مقاومت در شرایط فعلی کشور و منطقه تاکید کرد و افزود: دشمنان نظام در چهل سال اخیر تمام توانشان را با تداوم تحریم های اقتصادی و فشارهای سیاسی برای به زانو درآوردن محور مقاومت که ایران در راس آن قرار دارد به کار بردند و البته شکست خوردند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توانمندی های محور مقاومت در منطقه و نفوذ آن در جهان، تداوم ایستادگی را در این شرایط را بهترین راه رسیدن به پیروزی نهایی دانست.

صفری با یادآوری بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری گفت: همانگونه که معظم له فرمودند مذاکره و سازش با آنهایی که در عمل نشان دادند به تعهداتشان پایبند نیستند با عقلانیت و منطق همخوانی ندارد.

وی رفاه نسبی و امنیت منطقه ای را از ثمرات مقاومت دانست و افزایش فشارها را تنها نتیجه تسلیم در برابر زورگویان بیان کرد.

نماینده مردم کرمانشاه با بیان اینکه جبهه مقاومت برای تداوم ایستادگی از توانمندی های بالایی برخوردار است، گفت: امروز در بسیاری از معادلات منطقه ای ایران در راس محور مقاومت نقش اساسی دارد و این از قدرت های مهم مقاومت است که حاصل شده و عزت آفرین بوده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در سخنرانی تلویزیونی:

امام(ره) یک انسان تحول‌خواه و تحول آفرین بود

مرصادنیوز: سخنرانی تلویزیونی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سی و یکمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) آغاز شد.

آخرین اخبار

پربازدیدها