کد مطلب: 376830
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۹:۵۲

محیط زیست سالم یک نعمت و موهبت الهی است / لزوم حفظ محیط زیست و منابع طبیعی

مرصادنیوز: فرماندار سرپلذهاب باتاکید بر لزوم حفظ محیط زیست و منابع طبیعی شهرستان گفت : محیط زیست سالم یک نعمت و موهبت یزرگ الهی است که باید درحفظ آن کوشا بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محبت جمالی نیا در گفتگو باخبرنگار ما ضمن گرامیداشت هفته محیط زیست اظهارداشت : محیط زیست سالم یک نعمت و موهبت بزرگ الهی است که باید قدرآن را دانست و در حفظ آن تلاش کرد.

وی افزود : منابع طبیعی در سالهای اخیر با خودخواهی و قدرت طلبی انسانها روبرو شده و بخشهای بسیاری از آن ازبین رفته است که لازم است برخورد قاطعانه با این افراد سودجو وفرصت طلب انجام گیرد .

فرماندار شهرستان تصریح کرد : محیط زیست یک مسئله مهم وحیاتی است که سلامت زندگی انسانها به سالم بودن آن بستگی دارد .

جمالی نیا اذعان داشت :انسانها در زندگی خود با عوامل محیط زیست مثل آب ،هوا و خاک ارتباط بسیاری دارند و برای سالم زندگی کردن باید این عوامل هم سالم باشند لذا حفظ محیط زیست و پرهیز از آلوده کردن آن یک وظیفه مهم همگانی است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

هزینه‌ای که ارسال اطلاعات غلط به عراقی‌ها روی دست کرمانشاه گذاشت!

خسارت‌های بسته ماندن یک مرز رسمی /«سومار» همچنان چشم‌انتظار

مرصادنیوز: بسته ماندن مرز سومار که ظاهرا به خاطر ارسال اطلاعات غلط به طرف عراقی رخ داده هر روز خسارت‌های زیادی را برای کرمانشاه به همراه دارد.

پربازدیدها