کد مطلب: 376844
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۱:۳۷

پایان رقابتهای فوتسال کارمندی جام رمضان /قهرمانی تیم ناجا در این رقابت ها

مرصادنیوز: رئیس هیئت فوتسال شهرستان سرپل ذهاب از پایان رقابت‌های فوتسال کارمندی جام رمضان با قهرمانی تیم فوتسال ناجا در شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، فتاحی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: رقابت های فوتسال جام رمضان در بخش کارمندی با حضور تعداد ١٠ تیم از ادارات و نهادهای مختلف شهرستان برگزار گردید.

 وی افزود: تیم‌های شرکت کننده در دو گروه ٥  تیمی در ماه مبارک رمضان با هم به رقابت پرداختند.
 رئیس هیئت فوتسال شهرستان تصریح کرد : در روز پایانی این رقابت‌ها تیم های ناجا و جهاد کشاورزی شهرستان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم ناجا توانست بانتیجه ۶ بعد از ظهر پیروز شده و قهرمان این رقابت‌ها شود.
 فتاحی اذعان داشت :رقابت‌های فوتسال کارمندی جام رمضان در ساعات بعد از افطار و در سالن ورزشی غدیر برگزار گردید و در روز پایانی با حضور مسئولین از تیمهای برتر این رقابت ها با اهدای کاپ قهرمانی لوح تقدیر و هدایای تجلیل شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

هزینه‌ای که ارسال اطلاعات غلط به عراقی‌ها روی دست کرمانشاه گذاشت!

خسارت‌های بسته ماندن یک مرز رسمی /«سومار» همچنان چشم‌انتظار

مرصادنیوز: بسته ماندن مرز سومار که ظاهرا به خاطر ارسال اطلاعات غلط به طرف عراقی رخ داده هر روز خسارت‌های زیادی را برای کرمانشاه به همراه دارد.

پربازدیدها