کد مطلب: 377047
یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۰:۱۵

در اعتراض به افزایش سرسام‌آور اجاره‌بها؛

کمپین «حمایت از مستاجرین» در کرمانشاه راه‌اندازی شد

مرصادنیوز: کمپین حمایت از مستاجرین در اعتراض به افزایش سرسام‌آور اجاره‌بها در کشور به ویژه استان کرمانشاه راه‌اندازی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، افزایش بی‌رویه و بدون پایه کارشناسی و سرسام‌آور اجاره‌بها در کرمانشاه موجب اعتراضاتی از سوی مستاجرین این کلانشهر شده و آنها را با مشکلات عدیده‌ای روبرو کرده است.

این مشکل به اندازه‌ای حاد شده است که اخیراً فرماندار کرمانشاه در جلسه‌ای اعلام کرده برخی از شهروندان مستأجر که توان پرداخت اجاره‌بهاهای سنگین را ندارند از ما درخواست چادر می‌کنند!

موضوع افزایش غیرمتعارف اجاره‌بها را با داریوش جودکی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه که در دفتر شبکه اطلاع رسانی مرصاد حضور یافت در میان گذاشتیم و وی پیشنهاد تشکیل کمپینی برای حمایت از مستاجرین داد و خودش هم اولین کسی است که به این کمپین پیوست.

ا

وی اظهار داشت: با توجه به رشد حباب گونه قیمت‌های مسکن و سوءاستفاده عده‌ای فرصت‌طلب از این شرایط همه مردم از جمله صاحبان املاک و بنگاه‌های مشاور املاک لازم است به این کمپین بپیوندند و از مستاجرین حمایت کنند.

جودکی تصریح کرد: افزایش سرسام‌آور قیمت‌ها پای بازرسین این نهاد را به دفاتر مشاورین املاک گشوده بر همین مبنا مردم و صاحبان املاک نیز باید برای حمایت از مستاجرین پای کار بیایند.

هدف از کمپین فوق ایجاد حساسیت بیشتر بین مسئولین برای ساماندهی امور اجاره‌بها و همچنین دعوت مردم و مالکین به مراعات حال مستاجرین است.

انتظار می‌رود سایر مدیران ذی‌ربط به ویژه مدیران ارشد استان هم با پیوستن به این کمپین در جهت حمایت از مستاجرین گام‌های اساسی بردارند و این آشفته‌بازار را ساماندهی کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ببینید |

تاسف مردم از تخریب سرمایه‌های ملت در غارت آشوبگران

مرصادنیوز: مردم کرمانشاه در اغتشاشات اخیر با جدا کردن صف خود از آشوبگران ضمن تاسف از تخریب اموال عمومی و سرمایه های ملت این اقدامات را محکوم کردند.

پربازدیدها