کد مطلب: 377058
یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۲:۴۹

با حضور فرمانده ناجا؛

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه معارفه شد

مرصادنیوز: فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه با حضور فرمانده ناجا و جمعی از مسئولان استانی معارفه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، فرمانده جدید نیروی انتظامی استان کرمانشاه صبح امروز یکشنبه با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از مسئولان استانی و فرماندهان معرفی شد.

سردار علی اکبر جاویدان با حکم فرمانده ناجا، به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه منصوب و از زحمات سردار منوچهر امان اللهی تقدیر شد.

گفتنی است، سردار جاویدان پیش از این فرمانده انتظامی استان گلستان بوده است و سردار امان اللهی نیز به عنوان فرمانده انتظامی استان مرکزی معرفی می شود.

سردار علی اکبر جاویدان در این مراسم با بیان اینکه هدف خدمت به مردم و ارتقاء امنیت و آرامش است، اظهار داشت: استان کرمانشاه به لحاظ موقعیت مرز ها و همچنین مسائل و آسیبهای اجتماعی که دارد از ویژگی‌های خاصی برخوردار است.

وی افزود: با بومی سازی برنامه ها به دنبال اجرای تدابیر هدایتی در استان خواهیم بود.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیتی که در استان وجود دارد اشراف اطلاعاتی یکی از اولویت های ما در اجرای ماموریت ها خواهد بود.

وی عنوان کرد: ارتقای توان عملیاتی نیروها و همچنین ارتقاء امنیت در سطح استان با استفاده از دیگر ظرفیت‌ها از اولویت های کاری ما است.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: به طور حتم از خلق ظرفیت‌های جدید درگیر کردن دیگر سازمان ها و نهادها در راستای آسیب های اجتماعی و کاهش آنها اولویتی است که می‌تواند در حوزه امنیت تاثیر گذار باشد.

وی گفت: قالب ناامنی ها خروجی آسیب های اجتماعی هستند که اگر آسیب های اجتماعی به درستی کنترل شوند درسبد امنیتی استان با کاهش ورودی جرائم روبه رو خواهیم بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ببینید |

تاسف مردم از تخریب سرمایه‌های ملت در غارت آشوبگران

مرصادنیوز: مردم کرمانشاه در اغتشاشات اخیر با جدا کردن صف خود از آشوبگران ضمن تاسف از تخریب اموال عمومی و سرمایه های ملت این اقدامات را محکوم کردند.

پربازدیدها