کد مطلب: 377070
یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۴:۱۵

آیت الله علما:

میزان احترام مردم به نیروی انتظامی روزافزون است

مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: مردم نیروی انتظامی را از خود می دانند و میزان احترام آنها به این نهاد انقلابی و مردمی روز افزون است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت الله مصطفی علما ظهر امروز یکشنبه در دیدار با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی از ارکان اصلی جامعه است که بسیاری از امورات کشور زیر سایه این نهاد قابل ادامه است و به همین دلیل مردم نیز احترام فراوانی برای نیروی انتظامی قائل هستند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: فعالیت های نیروی انتظامی بسیار مشکل و حساس است اما همه باید به فرمایش امام خمینی (ره) به فکر انجام وظیفه باشند و قطعاً چنین روحیه ای خود به خود همه چیز را درست خواهد کرد.

سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی هم در این نشست گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب تا به امروز روز به روز بر میزان حرفه ای گری فعالیت هایش و همچنین روحیه انقلابی خود افزوده است و این روند ادامه دارد.

وی افزود: در چند سال اخیر با وجود همه مشکلات پیش آمده همچون کمبود شدید اعتبارات نیروی انتظامی نه تنها روکدی در فعالیت های خود نداشته است بلکه امروز نیروی انتظامی پویا تر و مقتدر تر از گذشته است و این به دلیل وجود روحیه انقلابی گری در این نهاد است.

سردار اشتری بیان داشت: برنامه های مدونی در نیروی انتظامی برای تقویت تخصص و تدین افراد اجرا شده و در حال اجراست که بتواند میزان آسیب های پرسنل را در مواجه با مشکلات مختلف بالا ببرد که بحمدالله امروز نیروی انتظامی دارای نیروهای متخصص و مومن انقلابی فراوانی است که روز به روز نیز افزوده می شود.

وی عنوان کرد: مردم و مقام معظم رهبری از فعالیت های این نهاد خصوصاً در زلزله کرمانشاه و سیل اخیر اظهار رضایت کرده اند که عمده انرژی و پتانسیل برای فعالیت پرسنل نیروی انتظامی نیز از همین رضایت مردم و مقام معظم رهبری می باشد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ببینید |

تاسف مردم از تخریب سرمایه‌های ملت در غارت آشوبگران

مرصادنیوز: مردم کرمانشاه در اغتشاشات اخیر با جدا کردن صف خود از آشوبگران ضمن تاسف از تخریب اموال عمومی و سرمایه های ملت این اقدامات را محکوم کردند.

پربازدیدها