کد مطلب: 377106
دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۰:۵۴

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس هم به کمپین «حمایت از مستاجرین» پیوست؛

اهمیت اعمال مالیات بر واحدهای مسکونی خالی در کاهش اجاره‌بها

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی هم به کمپین «حمایت از مستاجرین» پیوست.

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، با پیوستن به کمپین حمایت از مستاجرین، اظهار داشت: دولت، مجلس و قوه قضائیه باید دست بدست هم دهند و مشکل مستاجرین که جامعه هدف فراوانی را به خود اختصاص داده، حل کند.

وی گفت: همچنین کمیسیون اقتصادی مجلس هم باید تصمیم گیری راجع به اعمال مالیات بر منازل خالی را تسریع ببخشد زیرا این امر سبب کاهش نرخ اجاره نشینی می‌شود.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی درباره یکی دیگر از راهکارهای کاهش نرخ کرایه خاطرنشان کرد: برای افراد مستاجری که سه، چهار فرزند دارند و آسیب پذیرتر هستند مشوق‌ها و معافیت‌هایی در نظر گرفته شود.

وی افزود: دولت هم نسبت به در اختیار قراردادن وام به افراد مستاجری که قرارداد خود را به بانک ارائه دهند اقدام کند تا از این طریق مبلغ رهن این افراد تأمین شود زیرا این میزان نسبت به دوره قبلی کاهش ارزش داشته است.

حجت الاسلام حسینی با تاکید بر اینکه مردم نیز باید از مستاجرین حمایت کنند گفت: مردم ما مردمی مسلمان و انسان دوست هستند و امروز هم روز تنگ افراد گرفتار است بنابراین باید در کار خیر شتاب کنند.

وی عنوان کرد: در این میان افرادی که منزل خالی دارند آن را با قیمتی ارزان‌تر در اختیار مستأجران قراردهند و این یکی از مصادیق کارهای حسنه‌ای است که خداوند در قرآن وعده داده ده برابر آن را جبران خواهد کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها