کد مطلب: 377271
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۰:۱۰

استاندار کرمانشاه تأکید کرد

حمایت ویژه از منافع سرمایه‌گذاری در کرمانشاه

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: به صورت ویژه از منافع سرمایه‌گذاری در این استان حمایت می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند صبح امروز چهارشنبه در همایش اقتصاد شهری و تالار مذاکرات سرمایه‌گذاری شهر نیلوفری جهان اظهار داشت: سرمایه گذاران را با دید زایرین خانه خدا می بینیم و اجر کارشان کمتر از زیارت خانه خدا نیست.

وی با تقدیر از تلاش های شهردار کرمانشاه گفت: ثبات مدیریتی و جهش توسعه شهری هستیم.

استاندار کرمانشاه افزود: همایشی سال گذشته در هتل اسپیناس تهران برگزار کردیم که کار خوبی بود و قرار شد در حوزه های تخصصی ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه به دنبال این هستیم که برای ورود سرمایه به عنوان جریان سیال موانع را برداریم، بیان داشت: معتقدیم دولت ها به تنهایی نمی توانند توسعه ایجاد کنند و سیستم های بوروکراسی ساختار اداری از موانع جدی است که در یکسال گذشته تلاش کردیم شاخص های بهبود کسب و کار ارتقا دهیم و وضعیت در جدول مطلوب و قابل قبولی است.

بازوند تصریح کرد: همواره به دنبال اعطای مشوق های سرمایه‌گذاری بوده ایم، چراکه معتقدیم سرمایه جریان سیالی است که تنها باید موانع پیش روی آن را برداشت.

وی کلانشهر کرمانشاه را یک شهر ثروتمند از لحاظ نیروی انسانی و ظرفیت خدمات دهی با موقعیت خاص سرمایه گذاری مطمئن توصیف کرد و گفت: زیرساختهای بسیار خوبی برای این موضوع وجود دارد.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: سال گذشته ۹۴ میلیارد تومان برای سرمایه‌گذاران و تضمین ۵۰ درصد یارانه به بهره های بانکی سرمایه‌گذاران در نظر گرفتیم.

وی خاطرنشان کرد: بانکهای استان هم بسیار همراه هستند و در بحث پرداختهای زلزله این موضوع نشان داده شد.

بازوند تاکید کرد که به صورت ویژه از منافع سرمایه‌گذاری سرمایه گذاران حمایت خواهیم کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس دفتر شورای نگهبان در کرمانشاه مطرح کرد

هشدار به کاندیداهای انتخابات مجلس / رصد فعالیت‌ حقیقی و مجازی نامزدها

مرصادنیوز: رئیس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه از رصد فعالیت های مجازی و حقیقی کاندیدهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

پربازدیدها