کد مطلب: 377294
پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۸:۴۲

رییس اتحادیه طلا و جواهرفروشان کرمانشاه :

رکود بازار طلا‌فروشی‌های کرمانشاه را تعطیل کرد

مرصادنیوز: رییس اتحادیه طلا و جواهرفروشان کرمانشاه از تعطیلی چندین واحد این صنف به دلیل رکود خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمد سعید جعفری در گفت و گو با خبرنگار مرصادنیوز، اظهار داشت: در حال حاضر قیمت طلا و سکه مقداری افزایش یافته اما همچنان بازار در رکود به سر می برد.
وی با بیان اینکه نرخ طلا وابسته به نوسانات قیمت دلار است، افزود: پیش بینی می شود در آینده شاهد افزایش نرخ طلا به طور مجدد باشیم.
جعفری خاطرنشان کرد: با توجه به رکود حاکم بر بازار طی ماه جاری چهار واحد طلا فروشی در کرمانشاه تعطیل شدند.
وی درباره ساخت طلای تقلبی عنوان کرد: کارگاه طلاسازی که تا سال ۹۲ فعالیت داشته در زمینه ساخت طلای سنتی داخل کارهای ملیله شده لحیم های کم عیار به کار می برده که پس از راه اندازی آزمایشگاه عیارسنجی در کرمانشاه از آن تاریخ شش ماه فعالیت کرد و وقتی عرصه را برخود تنگ دیده کارگاه را تعطیل کرد.
جعفری گفت: این فرد تا سال ۹۶ به شاکیان خسارت پرداخت کرد اما در این مدت که نرخ طلا افزایش یافته زیر بار پرداخت نمی رود، در حال حاضر نیز پرونده وی در دادگاه در حال رسیدگی است.
به گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر فروشان استان کرمانشاه، مردم باید طلا را از مراکز معتبر خریداری کنند همچنین از خرید طلای دست دوم اجتناب کنند زیرا این قبیل طلاها عیار مشخصی ندارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ببینید |

تاسف مردم از تخریب سرمایه‌های ملت در غارت آشوبگران

مرصادنیوز: مردم کرمانشاه در اغتشاشات اخیر با جدا کردن صف خود از آشوبگران ضمن تاسف از تخریب اموال عمومی و سرمایه های ملت این اقدامات را محکوم کردند.

پربازدیدها