کد مطلب: 377298
پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۱۰:۴

مدیرکل بنیاد شهید کرمانشاه عنوان کرد

برگزاری ویژه برنامه‌ سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: ویژه برنامه‌ سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی و همچنین حماسه پاوه در استان برگزار می شود.

حجت الاسلام هادی عسگری در گفتگو با   مرصاد ، اظهار داشت: با وجود پیگیری‌های انجام شده از طریق ستاد کل نیروهای مسلح، تاکنون برای خانواده شهدا و ایثارگران حق سهمیه مناطق جنگی اعمال نشده است.

وی افزود: شاید به این علت که تاکنون این سهمیه برای بازنشستگان نیز تصویب نشده و با تصویب این سهمیه برای بازنشستگان برای خانواده‌های شهدا و ایثارگر نیز لحاظ شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه در نظر گرفتن چنین سهمیه‌ای کاری متمرکز با ستاد کل نیروهای مسلح است گفت: در این میان پیگیری‌هایی انجام شده و منتظر نتیجه هستیم.

وی درباره برنامه ریزی های انجام شده برای سالروز ورود آزادگان عنوان کرد: بیست و ششم مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی همزمان با حماسه پاوه است که به این مناسبت با محوریت بنیاد شهید و تشکیل کمیته ایثارگران برنامه‌های مختلفی تدارک خواهیم دید.

حجت الاسلام عسگری بیان کرد: همچنین به مناسبت حماسه پاوه با همکاری فرمانداری، دفتر امام جمعه پاوه، سپاه و بنیاد حفظ آثار درصدد برنامه ریزی هایی هستیم.

وی از بازسازی عملیات مرصاد خبر داد و خاطرنشان کرد: به این منظور نیز برنامه ریزی هایی انجام و ستادهای تشکیل شده تا به یاد حماسه عملیات مرصاد، به بازسازی این عملیات بپردازیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

افول علنی استکبار با این طرح کلید می‌خورد

انتقال سازمان ملل؛ یک گام تا بی‌اعتباری جهانی آمریکا

مرصادنیوز: کارشناسان طرح انتقال سازمان ملل متحد از آمریکا را یک اقدام مناسب عنوان می‌کنند و آنرا شروعی برای بی‌اعتباری آمریکا در عرصه جهانی می‌دانند.

پربازدیدها