کد مطلب: 377329
پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۱۶:۴۴

سخنگوی قوه قضاییه خبر داد

جمله عجیب استاد آمریکایی به شاگرد ایرانی

مرصادنیوز: از آن طرف، بعد از سیزده سال تحریم ونزوئلا و از رو نرفتنشان، دستور می‌دهیم که از امروز دیگر مادورو رئیس جمهور نیست و گوایدو هست!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، کانال تلگرامی یک حقوقی در نیویورک نوشت: یادت می‌آید که اوباما گفت اسد “باید” برود! فعلاً که هشت سال است از جنگشان گذشته و دولتهای ما و همه‌ی متحدانمان و البته اوباما رفته‌اند ولی اسد مانده.

از آن طرف، بعد از سیزده سال تحریم ونزوئلا و از رو نرفتنشان، دستور می‌دهیم که از امروز دیگر مادورو رئیس جمهور نیست و گوایدو هست! پنجاه کشور دیگر هم حرف ما را تکرار می‌کنند و بعد هم چند ده هزار نفر می‌ریزند در خیابان و بعد هم همه معترضان و آرزوهایشان در کمتر از یک هفته نقش بر آب می‌شود و رو سیاهی برای سیاست خارجه مان تکرار می‌شود.

الان باید بروی ونزوئلا را ببینی، کوچک‌ترین اثری نه از جنبش است و نه ذره‌ای امید در مردم سابقا مترصد به انقلاب.

در مورد شما هم وضع همین است. یک روز میگوییم رژیمتان را عوض می‌کنیم، فردایش تحریم فلج کننده می‌گذاریم، پس فردایش که می‌بینیم “اثر شدیدترین تحریم‌های تاریخ دنیا بر کشورتان برخلاف پیش بینی متخصصین تحریم در وزارت خزانه داری، کمتر از عادی‌ترین تحریم‌ها بر کشورهای مشابه بود”، بازهم به شناخت اقلی مان از ایران معترف نمی‌شویم و احتمالاً با خطایی دیگر حکومتتان را مستحکم‌تر می‌کنیم.


‎پروفسور گلرزت، دانشکده حقوق فوردهام.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ببینید |

تاسف مردم از تخریب سرمایه‌های ملت در غارت آشوبگران

مرصادنیوز: مردم کرمانشاه در اغتشاشات اخیر با جدا کردن صف خود از آشوبگران ضمن تاسف از تخریب اموال عمومی و سرمایه های ملت این اقدامات را محکوم کردند.

پربازدیدها