کد مطلب: 377514
یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۷:۲۴

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی کرمانشاه مطرح کرد

پایان گروگانگیری در کرمانشاه با حضور مقتدرانه پلیس

مرصادنیوز: معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: حادثه گروگانگیری در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه با حضور به موقع پلیس بدون هیچ اتفاق ناگواری پایان یافت .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: حادثه گروگانگیری ظهر امروز یکشنبه (۲ تیر) در یکی از محلات شهر کرمانشاه رخ داد که طی آن یک جوان به دنبال اختلافات خانوادگی اقدام به گروگانگیری در مراسم ختم یکی از اقوام کرده بود.

وی افزود: با حضور پلیس در محل، فرد مذکور به سمت ماموران تیراندازی و پس از آنکه منطقه به محاصره پلیس در می‌آید، متهم اقدام به گروگان گرفتن برخی از شرکت کنندگان در مراسم ختم می‌کند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه اضافه کرد: به دنبال این اقدام، ماموران پلیس با فرد گروگانگیر وارد مذاکره شده و با انجام عملیات روانی موفق می‌شوند این فرد را وادار به تسلیم کنند.

سرهنگ آمویی گفت: در این حادثه که بیش از ۴ ساعت به طول انجامید خوشبختانه آسیبی به کسی نرسید و گروگانگیر هم اکنون در اختیار پلیس است.

وی عنوان کرد: تحقیق از فرد گروگانگیر برای روشن شدن علت دقیق این حادثه همچنان ادامه دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

افول علنی استکبار با این طرح کلید می‌خورد

انتقال سازمان ملل؛ یک گام تا بی‌اعتباری جهانی آمریکا

مرصادنیوز: کارشناسان طرح انتقال سازمان ملل متحد از آمریکا را یک اقدام مناسب عنوان می‌کنند و آنرا شروعی برای بی‌اعتباری آمریکا در عرصه جهانی می‌دانند.

پربازدیدها