کد مطلب: 377607
دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۳ - ۱۸:۵

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن:

قصد بمب ترکاندن نداریم

مرصادنیوز: مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: ما برای اینکه در نقل و انتقالات بمب بترکانیم و شلوغ کنیم، عجله‌ای نداریم و در حال حاضر کار را با درایت و آرامش انجام می‌دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سعید آذری در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: با توجه به اینکه تیم ذوب‌آهن شناخته شده است، عجله‌ای برای تمدید قرارداد بازیکنان نداریم؛ ما حدود 30 بازیکن داریم و در هر پستی بازیکنانی که لازم بوده است را جذب کرده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در مورد نقدهایی که در مورد عملکرد ذوب‌آهن در نقل و انتقالات مطرح شده، تصریح کرد: یک تیم فوتبال 500 بازیکن که نمی‌گیرد؛ ما نیازهایمان را از بازار می‌دانیم و منصوریان مربی تیم هم بازیکنانی را که مدنظر داشته معرفی کرده است و ما در حال جذب آن‌ها هستیم.

وی افزود: ما عجله‌ای هم برای اینکه در نقل و انتقالات بمب بترکانیم و شلوغ کنیم، نداریم و در حال حاضر کار را با درایت و آرامش انجام می‌دهیم.

آذری در مورد هدف‌گذاری باشگاه برای فصل آینده عنوان کرد: برای فصل بعد هدف باشگاه مبارزه شرافتمندانه و ابرو مند است.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

افول علنی استکبار با این طرح کلید می‌خورد

انتقال سازمان ملل؛ یک گام تا بی‌اعتباری جهانی آمریکا

مرصادنیوز: کارشناسان طرح انتقال سازمان ملل متحد از آمریکا را یک اقدام مناسب عنوان می‌کنند و آنرا شروعی برای بی‌اعتباری آمریکا در عرصه جهانی می‌دانند.

پربازدیدها