کد مطلب: 377686
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۸:۲۵

سردرگمی سیل‌زدگان برای دریافت شناسنامه

مرصادنیوز:تعدادی از شهروندان پلدختری از روند صدور شناسنامه برای سیل زدگان اظهار نارضایتی کرده و خواستار رسیدگی مسوولان به رفع مشکل موجود شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  تعدادی از شهروندان پلدختری در تماس با خبرنگار فارس از روند صدور شناسنامه برای سیل زدگان اظهار نارضایتی کردند و خواستار رسیدگی مسوولان به رفع مشکل موجود شدند.

یکی از این شهروندان گفت: بنابر برنامه اتخاذ شده سازمان ثبت احوال کشور در رابطه با اسناد هویتی سیل زدگان و صدور شناسنامه رایگان در یک روز، برای افرادی که شناسنامه آنها در جریان سیل از بین رفته، به اداره ثبت احوال شهرستان پلدختر مراجعه کردیم.

وی افزود: وقتی نامه فرمانداری را با امضا معاون فرماندار پلدختر به ثبت احوال می‌بریم متاسفانه مورد تایید مدیریت این اداره نیست و مجبور میشویم با متحمل شدن هزینه‌های جانبی مجدد به فرمانداری برای امضا شخص فرماندار مراجعه کنیم که گاهی اوقات وی در محل حضور ندارد و در بلاتکلیفی عجیبی می‌مانیم.

این شهروند پلدختری عنوان کرد: در چنین شرایطی یک فرد سیل زده که ممکن است روستایی نیز
باشد برای دریافت شناسنامه طی چند روز، مجبور به پیمودن مسافت روستا تا شهر و بالعکس، اتلاف وقت، صرف انرژی، متحمل هزینه ایاب و ذهاب و مخاطره جاده مزید بر علت شود.

وی یادآور شد: این در حالی است که پیش از این روال دریافت شناسنامه رایگان برای سیل زدگان به راحتی و سهولت و بدون طی مراحل بورکراسی انجام می‌شد، اما اکنون این روال موجب سردرگمی و بلاتکلیفی مردم سیل زده پلدختر شده است.

بنا برا گزارش خبرنگار تعدادی دیگر از شهروندان سیل زده نیز این مشکل را اعلام کرده و خواستار رفع ان شده‌اند.

  •  
  •  
  •  
  •  

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

افول علنی استکبار با این طرح کلید می‌خورد

انتقال سازمان ملل؛ یک گام تا بی‌اعتباری جهانی آمریکا

مرصادنیوز: کارشناسان طرح انتقال سازمان ملل متحد از آمریکا را یک اقدام مناسب عنوان می‌کنند و آنرا شروعی برای بی‌اعتباری آمریکا در عرصه جهانی می‌دانند.

پربازدیدها