کد مطلب: 378385
شنبه ۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۸:۴۵

مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی خبر داد

تقلب در کنکور ثلاث باباجانی با ابزارهای نوین

مرصادنیوز: مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی گفت: در کنکور سراسری از حوزه امتحانی این شهرستان ۲۱ نفر از داوطلبان مرتکب تقلب در این آزمون شدند.

ایوب محمدی در گفتگو با مرصاد ،  ضمن تایید خبر تقلب در کنکور سراسری اظهار داشت: در کنکور سراسری از حوزه امتحانی شهرستان ثلاث باباجانی که برگزار شد، در رشته علوم تجربی ۲۱ نفر از داوطلبین مرتکب تقلب در این آزمون شدند.

وی با بیان اینکه هرساله به شیوه های مختلف، تقلب در کنکوری سراسری انجام می شود، افزود: امسال هم تعدادی متخلف در حوزه این شهرستان، با استفاده از ابزاراهای مدرن شناسایی شدند.

مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی از معرفی این متخلفان به مراجع قضایی خبر داد و بیان داشت: این متخلفان از افراد بومی شهرستان ثلاث باباجانی نیستند، بلکه از شهرستان ها و استان های همجوار هستند، که حوزه انتخابیه خود را ثلاث باباجانی انتخاب کرده بودند.

وی در پاسخ به صحبتهایی در مورد حضور یکی از کاندیداهای نمایندگی مجلس دوره قبل در بین متخلفان نیز تصریح کرد: فعلاً از اعلام اسامی متخلفان معذور هستیم و در این خصوص ذکر اسامی متخلفان بر عهده مراجع قضایی است.

محمدی عنوان کرد: قریب به ۸۰۵ نفر داوطلب در کنکور سراسری امسال در حوزه ثلاث باباجانی شرکت کرده بودند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس دفتر شورای نگهبان در کرمانشاه مطرح کرد

هشدار به کاندیداهای انتخابات مجلس / رصد فعالیت‌ حقیقی و مجازی نامزدها

مرصادنیوز: رئیس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه از رصد فعالیت های مجازی و حقیقی کاندیدهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

پربازدیدها